mitte ainult üks viga

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
tamur
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Sept 2014 16:37
Asukoht: Päälinn, Mustamjae
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

mitte ainult üks viga

Postitus Postitas tamur »

nii
alustame algusest, kirjutan kõik mis mu omegal viga on, äkki keegi oskab aidata, super oleks ka kui saaks sümboolse summa eest ise vaadata ja midagi äkki korda teha (kuna ise oskan ainult tankida)

viga 1. spidokas ei tööta (abs tuli ei põle, ja abs töötab)
viga 2. sooja mootoriga ei taha hästi käivituda
viga 3. kundepoolsetest puhuritest tuleb külma õhku ja klaasid sajaga udused (talvel kui kõik kraabivad lund väljastpoolt akent, siis ma seestpoolt)
viga 4. istmesoojendused ei tööta (esimesed)
viga 5. kundepoolne esilatern ei lähe hästi põlema (xenon tuled)
viga 6. airbag tuli ei lähe põlema kui süüte sisse panen ( arvatavasti pirn läbi)

nüüd peaks vist olema kõik... vist

Auto ise siuke:
Opel Omega B
aasta 2000
2.5dti, automaatkastiga, 96kw, sedaan

terv,
Tamur
tamur
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Sept 2014 16:37
Asukoht: Päälinn, Mustamjae
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas tamur »

ja kohapeal seistes mootor ja kõik vibreerib täiega, pöörded on vist liiga madalal, mingi 550 peal umbes
Kasutaja avatar
asetu
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 31 Juul 2007 17:19
Asukoht: Iiiihvi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas asetu »

Xenoni kohta pakun, et pirn hakkab lihtsalt läbi põlema, enda autol tegi samamoodi (läks põlema alles 4-5 korral kui tulesid sisse-välja lülitada) kuni lõpuks põles täitsa läbi.
tamur
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Sept 2014 16:37
Asukoht: Päälinn, Mustamjae
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas tamur »

asetu kirjutas:Xenoni kohta pakun, et pirn hakkab lihtsalt läbi põlema, enda autol tegi samamoodi (läks põlema alles 4-5 korral kui tulesid sisse-välja lülitada) kuni lõpuks põles täitsa läbi.
just täpselt nii teebki,
suured tänud
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas Jospa »

kõrgsurvepump võib villast peksta, et soojalt ei taha hästi käima minna, xenoni puhul jah kas pirn või plokk läbi(ma sõidan juba pool aastat nii et ei lähe käima esimest korda lülitades), see et kunde poolt külma puhub lahendasin tuttaval labaselt. Keerasin tep. Low peale - ootasin 1min ja siis keerasin Hi peale ning käega tagusin mõned korrad vastu plokki. Seal kus kindlalaegas on. Vist oli mingi klapp kinni vms. Ma ei garanteeri et see nii toimib, kuna see on alternatiivne võimalus..
tamur
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Sept 2014 16:37
Asukoht: Päälinn, Mustamjae
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas tamur »

Jospa kirjutas:kõrgsurvepump võib villast peksta, et soojalt ei taha hästi käima minna, xenoni puhul jah kas pirn või plokk läbi(ma sõidan juba pool aastat nii et ei lähe käima esimest korda lülitades), see et kunde poolt külma puhub lahendasin tuttaval labaselt. Keerasin tep. Low peale - ootasin 1min ja siis keerasin Hi peale ning käega tagusin mõned korrad vastu plokki. Seal kus kindlalaegas on. Vist oli mingi klapp kinni vms. Ma ei garanteeri et see nii toimib, kuna see on alternatiivne võimalus..
:D seda käega tagumise nippi teen ma küll kohe kindlasti, homme hommikul tööle lähen, siis proovin.
tänud :)
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas Tim »

Airbagi-,abs'i-,kliimaploki-,xenoni- ja mootori juhtajule saab teha diagnostikat-kindlam viis viga tuvastada(kui on pädev tegija).Niisama ennustada ja kogemusi jagades vb.saab veale jälile...aga teemaalgatajal on sellised vead et lihtsam on diagnostika seadme abil asja lahendama hakata.
Kui on keegi hea tuttav/isehakanud diagnostik,siis on hea asja proovida,kuskil töökojas tahavad tühipalja veakoodi tvastamise eest 10-15 eurot saada.

Xenon pirnid ei maksa palju(odavama komplekti saab umb.20-30 euroga kätte)-kindlasti vahetada mõlemad pirnid...kui on pirni viga.
Xenon pirn ei põle läbi,vaid kuluvad elektrodid(umb.nagu süüteküünlal),kulvad sellepärast et pirn on vana ja kui niisama pirni järjest süüdata(nt.üks pirn süttib ja teine mitte-lõksutad niisama et ehk teine pirn süttib kah millalgi)

Kas istmesoojenduste kaitse kontrollitd?Istmpoolsest pistikust saab küttekeha takistst mõõtes kontrollida,et ei oleks katkestust.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Omega-98a
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 29 Sept 2009 00:18
Auto: Peugeot 307 1.6l 80kw; Citroen C4 GP 1.6HDi 80kw
Asukoht: Ääsmäe (Saue vald)
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas Omega-98a »

Ma võin elektri poole pealt püüda sind aidata, helista ja tule läbi millagil. Ise elan kohe Tallinna kõrval Laagris.
GM Tech2 & Lexia 3-ga seadmetega diagnostika ja programmeerimise võimalus.

Tel nr. 58 147 316
tamur
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Sept 2014 16:37
Asukoht: Päälinn, Mustamjae
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas tamur »

Omega-98a kirjutas:Ma võin elektri poole pealt püüda sind aidata, helista ja tule läbi millagil. Ise elan kohe Tallinna kõrval Laagris.
Jap, me rääkisime viimasel kokkutulekul, kas sulle õhtupoole sobib? Näiteks mingi poole viie-viie ajal?

Terv,
Omega-98a
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 29 Sept 2009 00:18
Auto: Peugeot 307 1.6l 80kw; Citroen C4 GP 1.6HDi 80kw
Asukoht: Ääsmäe (Saue vald)
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas Omega-98a »

Põhimõteliselt sobib aga õhtul pimedas on keeruline midagi ära teha, kuidas sulle nädalavahetus sobib näiteks? Laupäev mingi kella ühe-kahe ajal? Või ka Pühapäev on võimalik igal ajal.
GM Tech2 & Lexia 3-ga seadmetega diagnostika ja programmeerimise võimalus.

Tel nr. 58 147 316
tamur
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Sept 2014 16:37
Asukoht: Päälinn, Mustamjae
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas tamur »

nädalavahetustega selline teema, et olen kõik nv'd tööl.
et pmst ainult õhtuti on mul aega :(
Omega-98a
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 29 Sept 2009 00:18
Auto: Peugeot 307 1.6l 80kw; Citroen C4 GP 1.6HDi 80kw
Asukoht: Ääsmäe (Saue vald)
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: mitte ainult üks viga

Postitus Postitas Omega-98a »

no aga vaatame siis selle nädala reede õhtul, panen vajdusel lambi kui vaja. Helista mulle homme päeval tel: 58 147 316
GM Tech2 & Lexia 3-ga seadmetega diagnostika ja programmeerimise võimalus.

Tel nr. 58 147 316
Vasta