Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
haier
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas haier »

Otsisin ja puurisin siis otsingus,aga pole leidnud minu murele vastavat teemat, kuigi sellele lähedasi küll. Nimelt mureks jahutusvedeliku temperatuur, mis tõuseb koguaeg umbes 95-ni ja siis hakkab sundjahutus tööle, ja nii koguaeg, kusjuures salongi ei puhu ka kuuma õhku, vaid leiget. Termostaat korras ja just vahetatud, vesi ringleb kenasti igl pool, kui kapoti alla katsuda voolikuid, ka neid mis on salongiradika omad,nii sisseminev kui väljatulev voolik on mõlemad soojad. Vaakumvoolikud paistsid ka kõik küljes olevat. Ei oska enam pead murda,milles asi võib küll olla,kas salongiradika umbes olek mõjutab mootori üld temperatuuri või ei?
Sest jah mootori temp. tõuseb koguaeg üles, sundjahutus jahutab maha ja siis hakkab jälle tõusma,kuni sundjahutus tööle hakkab, seda siis ka sõidu ajal. Omaarust õhk ei tohiks sees olla,sest üritasin õhutada ka leitud õpetuse järgi.
Rambo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas Rambo »

mina sain enda oma soojaks siis kui tegin korda tsirkulasotsioonipumba. seda siis 2,5 bensukal
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas vwman »

kas salongiradika umbes olek mõjutab mootori üld temperatuuri või ei?


Jah, mingil määral mõjutab.
Jahutusadikaikat oled ka ikka katsunud, et läheb ilusti ja ühtlaselt soojaks ? Reeglina, kui tekivad ummistused, siis mitte voolikues, vaid radika sisse ja välja voolud on just kõige kriitilisemad kohad ja igasugused torude pöörangud ja põlved.
Võid ju proovida oma süsteemi läbi pesta ( talvistes tingimustes õues, suht raske teha ) millegi sellisega, mis kohe suuremas koguses katlakivi lahti ei leota. Mina pesin kunagi fairiga, aga sellega ei soovita, kui pole kannatust, see tahab 999 korda loputamist saada, vahutab raibe :P . Uus termostaat ei tähenda just korras termostaati, eriti kui sa ostsid mingi säästu termostaadi. Termostaadi avamis temperatuuri saad kodus pliidipeal lihtsalt kindalaks teha , paned koos termomeetriga potti keema
haier
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas haier »

Ma katsusin külma mootoriga järgi, millal termostaat avaneb,kuskil 92 kraadi juures oli. Mis sellel pumbal viga saab olla üldse? Lihtsalt kulunud?
Radikas läheb kõik kenasti soojaks,ei tähelda ummistusi.
haier
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas haier »

Probleem siis parandatud,tirisin salongiradika välja ja puhusin suruõhuga läbi korralikult, esimese korraga lõi ikka natuke paska välja küll sealt,kontrollisin veepumpa ka ja tuli välja, et see on täiesti tutikas koos rullikutega. Nüüd kõik toimib jälle kenasti.
sonyc
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas sonyc »

Mul tegelikult taoline jama sügisest saati!!
äkki jagad informatsiooni kuidas seda salongiradikat kätte saada ja kus se üldse asub??
tänud
haier
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas haier »

Ma uurisin siin õpetusi ja asju,ja lõikasin ka augu kõrvalistuja poolsesse külge, jalgade juurde,kindalaeka alla,aga enne seda tuleb sealt kõik muu kõrvaldada,suht suur lammutamine on, aga asi tasus seda ära, sest nüüd kõik korras.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas Tim »

sonyc kirjutas:Mul tegelikult taoline jama sügisest saati!!
äkki jagad informatsiooni kuidas seda salongiradikat kätte saada ja kus se üldse asub??
tänud
forum/viewtopic.php?f=33&t=1275" onclick="window.open(this.href);return false;
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
sonyc
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas sonyc »

Suur tänu:)
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Siinkohal tuletan meelde, et kiiresti kasvama kippuv ja keemise poole hoidev masin-kontrollida paisupaaki ja survet paisupaagis.
haier
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure temperatuuriga ja salongi soojenusega.

Postitus Postitas haier »

Kusjuures kontrollige siis jahutusvedeliku taset külma mootoriga.
Vasta