K:Omega B ukseliistud

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
Joh
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 02 Dets 2007 13:53
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Omega B ukseliistud

Postitus Postitas Joh »

Tervist! Kas ka teil mõnikord liistud otsustavad mõnest servast lahti tulla või midagi sellist? :D Kuidas probleemile lähenete? Olen näinud, et mõndadel on isepuurivate katusekruvidega läbi lastud ning probleem kadunud :D Ma nagu ei saanudki esmavaatlusel täpselt aru, kas liistu küljes on mingi plekk, mille küljes on plastikjullad, mis käivad kere külge? Mul igaljuhul on pleki küljest liist lahti tulnud ja omal jõul enam kinni ei hakka. Eks lasen sinna mingit ainet vahele, aga mõtlesin, et vahepeal postitan siia - äkki tuleb mingit head nõu ;D Rääkige siis omadest kogemustest.
Viimati muutis Anonymous, 18 Juun 2010 18:21, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Muutsin pealkirja reeglitele vastavaks!
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Liistud

Postitus Postitas reims86 »

Kipsi kruvid on üle prahi :lol:
Kuid noh mul õde liimis bemmi ukseliistu küüneliimiga kinni ja seda peaaegu aasta tagasi ning selle ajajooksul pole lahti tulnud.
rastrophuck
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Liistud

Postitus Postitas rastrophuck »

Mul ka krt üks liist paneb jogama koguaeg. Õhuke kahepoolne teip on vist aidanud eelmisel omanikul. Üks liist on ka kruviga kinni lastud :D
Kasutaja avatar
Anz69
Huviline
Postitusi: 780
Liitunud: 14 Mär 2007 01:53
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 25 korda

Re: Liistud

Postitus Postitas Anz69 »

sama probleem:D tahaks ka mingit lahendust sellele
Vectra GTS 2.0T 2004' [131AVS]
Omega 3.2 vagun 2001' [498THS]

Diisliga köetakse maja ning küntakse põldu, bensiiniga sõidavad autod :twisted:
Hõljuk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Liistud

Postitus Postitas Hõljuk »

Klaasiliim on lahendus. Liistu plekkosa käib ukse külge plastjublakatega, aga liistuplast on selle pleki külge kinnitatud nii, et kui korra lahti tuleb, siis seda õiget moodi tagasi panna ei saa...
Joh
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 02 Dets 2007 13:53
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Liistud

Postitus Postitas Joh »

Hõljuk kirjutas:aga liistuplast on selle pleki külge kinnitatud nii, et kui korra lahti tuleb, siis seda õiget moodi tagasi panna ei saa...
Votvot :D Seda tundus mullegi. Aga eks lähen aplitseerin veidi Sikaflexi :D See umbes nagu klaasiliim, peaks hoidma küll.
vader
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Liistud

Postitus Postitas vader »

Kas keegi seletaks detailselt mismoodi saan ilma vigastamata plekkliistu ukse küljest lahti. Hetkel on seis selline, kus plastliist on lahti tulnud ja kuna õues on valdavalt suht niiske ja külm ilm, siis liimaine ei kuiva nii kiiresti kui vaja. Ideaalne oleks, kui saaks toas liimida liistu metalli külge ja hiljem siis paigaldada uksele. Metallliist peaks käima klambritega aga ei saa aru kuidas see sealt ära tuleb.
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Liistud

Postitus Postitas Tuju »

Peab "kipsinoaga" alt-ja ülevaltpoolt kahepoolse teibi läbi lõikama,
siis veel mõlemal pool otstes tüüblid lahti urgitsema ja ongi käes
Kiiret pole aga jõudma peab !
Sull
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseliistud

Postitus Postitas Sull »

No minul läks yheltpoolt klaasiliimiga ja teiseltpoolt silikon :)
Suvel plaanis auto ära värvida (õnneks vennal asi käpas), siis kisun liistud üldse minema. Ühte sellist olen Soomes näind. Väga 5 nägi välja. Ja saaks stanged ka kerevärvi oleks vapsee hea.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseliistud

Postitus Postitas grimreaper »

Mina panin silikooniga just kinni endal liistud, 24h garaasis kuivamist, ja lahti enam ei tule, eelmine aasta tegin paremat poolt, siiamaani kinni, nüüd tegin siis vasaku poole omad ka ära.
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseliistud

Postitus Postitas Omega3 »

Liimisin kinni Super Attakiga ja siia maani kinni.:)
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseliistud

Postitus Postitas grimreaper »

Ma proovisin ka super attakiga, kuid liistu ja selle kinnituskoha vahel oli see pind niiväike, et liimiga mul ei õnnestunud.
paksmagu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseliistud

Postitus Postitas paksmagu »

grimreaper kirjutas:Mina panin silikooniga just kinni endal liistud, 24h garaasis kuivamist, ja lahti enam ei tule, eelmine aasta tegin paremat poolt, siiamaani kinni, nüüd tegin siis vasaku poole omad ka ära.
Millist silikooni kasutasid? Endal talvega pooled liistud ära tulnud ja nüüd tahaks hakata neid tagasi liimima millegagi.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseliistud

Postitus Postitas grimreaper »

Würthist mingi liimmass või midagi sellist hoopis oli, aga samasuguses pakendis nagu silikoonid, ja ega mina vahet ei teagi olevat neil.
Vasta