K:Nagisev salong

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
paksmagu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Nagisev salong

Postitus Postitas paksmagu »

Mida ette võtta nagiseva salongiga? Eriti just kaassõitja pool nii eest kui tagant nagiseb hullult augulisel teel, polstrid asjad kõik kinni korralikult. Mida ette võtta, äkki kellegil sama jama olnud.Autoks caravan omega 98 a
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Nagisev salong

Postitus Postitas risto »

uksetihendid tekitavad ka sellist naginat.
lükka käega väljast poolt vastu klaasi ja kui krudiseb on tihendid kuivad..
silikoonõli annab ajutise lahenduse,aga kui ära kuivab on veel hullem ja peab hakkama iga paari nädala tagant määrima.
bmw foorumist lugesin,et tihendid tuleb aknapesuvahendiga korralikult ära pesta ja siis pidavat nagin kaduma pikaks ajaks

mul enda caravan ka nagises hullu moodi,aga peale tihendite määrimist see kadus
paksmagu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Nagisev salong

Postitus Postitas paksmagu »

Tundubki nagu uksetihendid teeks seda häält, määrinud neid ikka kõvasti aga see ple aidanud
risto kirjutas:uksetihendid tekitavad ka sellist naginat.
lükka käega väljast poolt vastu klaasi ja kui krudiseb on tihendid kuivad..
silikoonõli annab ajutise lahenduse,aga kui ära kuivab on veel hullem ja peab hakkama iga paari nädala tagant määrima.
bmw foorumist lugesin,et tihendid tuleb aknapesuvahendiga korralikult ära pesta ja siis pidavat nagin kaduma pikaks ajaks

mul enda caravan ka nagises hullu moodi,aga peale tihendite määrimist see kadus
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Nagisev salong

Postitus Postitas risto »

no kui ukse lahti teed,siis üleval ääres jookseb see kumm mis nagiseb.
peeglist kuni ukselingini umbes
kas see on ka määritud?
kui on siis võib tihendid välistada vist..

teine asi veel,et kui aken suletud ja pinge all hakkab nagisema.
pool cm alla lasta ja nagin võib kaduda.

mul kahel omegal need aknad jamanud
jullo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Nagisev salong

Postitus Postitas jullo »

Minu autol nagisevad nt tagaistmete ülemised kinnitused. Need ukseluku vastuste moodi asjad :roll: seal.
Mingi pool aastat juba närvitsesin :x , et mis seal taga toimub aga ükspäev vedasin ühte lauajuppi jja pidin istmed alla laskma ja avastasingi sellevärgi :P .
Lasin sinna ka silikoonõli pääle ja kohe rahulikum on autos olla :wink: .
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Nagisev salong

Postitus Postitas Tim »

Tegelikult on omega kere ju puhta pehme,talvel esimene sõit hommikul ja on kuulda kui ukse ja akende tihendid naksuvad kui auklikul teel sõita.Isegi suvel olen mõned korrad täheldanud valju naginat kui nt.kuskil mereääres hästi auklikul,suisa kuumaastilku sarnasel rajal kulgeda,kere paindub lihtsalt niipalju läbi,et uksed hakkavad oma avades nihkuma ja sealt see nagin tulebki.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Nagisev salong

Postitus Postitas risto »

Tim kirjutas:Tegelikult on omega kere ju puhta pehme,talvel esimene sõit hommikul ja on kuulda kui ukse ja akende tihendid naksuvad kui auklikul teel sõita.Isegi suvel olen mõned korrad täheldanud valju naginat kui nt.kuskil mereääres hästi auklikul,suisa kuumaastilku sarnasel rajal kulgeda,kere paindub lihtsalt niipalju läbi,et uksed hakkavad oma avades nihkuma ja sealt see nagin tulebki.
eks ta nii on jah...aga sedaan on suht vaikne
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Nagisev salong

Postitus Postitas Omega3 »

Kunagi oli sama asi,maarisin tihentid universaalse maardega ara ja nagin oli kadunud:)
Poisonman
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 26 Nov 2006 14:40
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Nagisev salong

Postitus Postitas Poisonman »

Minul caravanil tuleb nagin ukse sisemise luku nuppude juurest juurest. Eemisel a sedaanil oli 2 kroonione seal lukujuures vahele pistetud. Tundub et pole viga tihendis vaid see polter siiski n.ö liigub.
Vasta