K: Istme väljavõtmine ja tagasi panek autosse? Turvavöö?

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
kris282
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 28 Jaan 2009 13:23
Asukoht: Põlvamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

K: Istme väljavõtmine ja tagasi panek autosse? Turvavöö?

Postitus Postitas kris282 »

Tere
Kui iste on autost välja võetud siis läheb see lukusti vms. peale(st. turvavöö vastuse juurest on kollane lipik väljas). Kas see läheb ise tagasi, kui ma istme autosse tagasi panen?
Kris
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Istme väljavõtmine ja tagasi panek autosse? Turvavöö?

Postitus Postitas Tim »

Oled vist turvavöö eelpinguti kudagi aktiviseerinud,muidu see kollane lipik sealt välja ei tuleks.Istme kõrval on turvavöö eelpingutus mehanism ja kui seal midagi majandama hakkad siis oli vaja miskine punane plastik splint vaja eemaldada,et eelpingutus kogematta ei rakenduks.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
kris282
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 28 Jaan 2009 13:23
Asukoht: Põlvamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: K: Istme väljavõtmine ja tagasi panek autosse? Turvavöö?

Postitus Postitas kris282 »

Sinna peab sisestama selle ennam istme autost väljavõtmist. Kas keegi kes on sisusid vahetanud teab, kas on võimalik see tagasi kh saada kuidagi?
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Istme väljavõtmine ja tagasi panek autosse? Turvavöö?

Postitus Postitas arska »

selle punase keele peapki sinna ennem sisse lykkama kui hakkad istmetega majandama kuna väikenegi raputus v6ib aktiveerida sellel turva vööde mehanismile avarii sarnase olukorra ja lykkab keele välja ja pingutab turvavöö luku ära,ja seda tagasi enam ei pane,se on tervenisti vahetatav koos selle padruniga mis istme all on,ise enesest vahetus pole kah hullu!
Image
kris282
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 28 Jaan 2009 13:23
Asukoht: Põlvamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: K: Istme väljavõtmine ja tagasi panek autosse? Turvavöö?

Postitus Postitas kris282 »

Nii, see selge, aga kust ma saaksin selle jublaka? Kui ise teha, siis ei tea kas peab vastu, või kas tuli õige. Ei taha küll riskida sellega, et veel mõni kokku läheb.
Edit: Ei tea kas ma palja istme saan raami külest kätte? Kui alt vaadata, siis teda hoiab kinni 4 torx polti. Äkki ei peagi raami osa autost välja võtma? Aga kas seibi oleks ikka vaja ?
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Istme väljavõtmine ja tagasi panek autosse? Turvavöö?

Postitus Postitas arska »

igal juhul on vaja k6ige pealt iste välja saada,aga enne kui istme välja v6tta siis peab selle padruni kinni panema et taas sama jama ei tuleks,ma ise v6tsin pauguga autost istmed ja need kollased keeled olid väljas,hiljem kui ma sain need turva vöö lukud v6tsin uuesti istme välja ja vahetasin välja,aga need lukustid peavad olema punast värvi ja selle samase padruni kyljes rippuma,se ongi selle p6him6ttega sinna lähedale pandud et saaks ära lukustada kui istet välja v6tta,aga siis kui mina vahetasin mina kyll ei v6tnud neid siine istme kyljest ära,v6ib olla sellegi pärast et mull olid ell istmed ja ei saanud liigutada aga vahetatud ma sain need iga tahes!
Image
Vasta