K: Kojameeste mootori juures ole svamm.

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

K: Kojameeste mootori juures ole svamm.

Postitus Postitas Jospa »

Õhesõnaga kui teed kapoti lahti, siis kojameeste juures, ehk siis kapoti sees on svamm , mis ei lase tilkuda siis vihmaveel vms asjal näiteks süütepooli ja piipude peale nagu seda 2.0 100kw on võimalik. Kas on sellist asja ( svammi ) võimalik osta või kusagilt lammarist saada?! Mul on see svamm katki ja tilgub otse süütepoolile peale, tänu sellele terve kupatus pekkis oligi.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: K: Kojameeste mootori juures ole svamm.

Postitus Postitas Jospa »

Või on äkki kellegil omega varuosadeks kust saaks seda svammi moodi asja.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K: Kojameeste mootori juures ole svamm.

Postitus Postitas eedu32 »

Eh ei tilgu sull see nuustik suht iial viga selles tihendis mis on akna ja pastiku vahel kui eemaldad selle tihendi siis selle all on plastik tüüblid mis hoiavad kinni seda plastik osa. Ühesõnaga kas tihend pole korralikult soones ,kas mõni tüübel puudu ja plastik irvakile , kas kojameeste varraste välatuleku ümber onn korralik tihend olemas ja kui ei ole pane ilusti musta silikooni ja kõigelõpuks võid kiigata sinna klaasi alumise pleki ääre külge kus see plastik kinnitub seal arvatavasti rooste poolt jüratud suur ava kuskil
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: K: Kojameeste mootori juures ole svamm.

Postitus Postitas Jospa »

No vesi tuleb just juhipoolse kojamehe välja ulatuva võlli juurest, seal siis mingi tihend või?! igatahes see nuustik on ka katki ja vett tuleb sinna laginal peale. aga nuustikut pean nii või naa vaatama, sest see mingilmääral hoidis mul vett kinni. aga eks ma vaatan, tänud!
Vasta