K: käigukangi nupp

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: käigukangi nupp

Postitus Postitas Omega3 »

Kuidas manuaal kasti nupu ara saaks ?
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: K: käigukangi nupp

Postitus Postitas tanellenat »

Loe esimesi postitusi.....
Keegi rääkis, et keerates ja teine, et mitte ja ega mina ka ei tea ma võtan kuskilt teise oomi pealt ja ehitan valguse ka sisse :mrgreen: :mrgreen:
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: käigukangi nupp

Postitus Postitas Omega3 »

Just,siis on pimedas hea kangi ules otsida:)
malvatony
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: käigukangi nupp

Postitus Postitas malvatony »

minu B-l võtsin alumisest naha osast kinni ja tõmbasin järsu jõuga küljest ära.kusjuures kõik jäi terveks. seejärel saad ise kõigest aru mida edasi teha.
Wearder
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: käigukangi nupp

Postitus Postitas Wearder »

malvatony kirjutas:minu B-l võtsin alumisest naha osast kinni ja tõmbasin järsu jõuga küljest ära.kusjuures kõik jäi terveks. seejärel saad ise kõigest aru mida edasi teha.
siis mul on järelikult keevitatud ta sinna otsa, sest ma peksin lehtvõtme ja vasaraga, et ta sealt ostast ära tuleks...
võti andis ennem järele
Andreas0110
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: käigukangi nupp

Postitus Postitas Andreas0110 »

Wearder kirjutas:
malvatony kirjutas:minu B-l võtsin alumisest naha osast kinni ja tõmbasin järsu jõuga küljest ära.kusjuures kõik jäi terveks. seejärel saad ise kõigest aru mida edasi teha.
siis mul on järelikult keevitatud ta sinna otsa, sest ma peksin lehtvõtme ja vasaraga, et ta sealt ostast ära tuleks...
võti andis ennem järele
Minu omal tuli küll nupp ära täiega otse üles tõmmates. Tagasi surudes lükkasin käigukangi alumisest munakast välja ja sai viga see süsteem, et nüüd loksub kang nagu sandi m..nn, et tasub tagasi pannes ettevaatlik olla.
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: käigukangi nupp

Postitus Postitas chandler »

Kuulge kuidas siis on ,kas b atm nupp tuleb siis otse tõmmates ikka ära või kuidas?
üritasin ka, aga ei taht päris lammutama hakata...
andreas23
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: käigukangi nupp

Postitus Postitas andreas23 »

üritasin ka autom. kastil nuppu ära tõmmata ja ka keerata et saaksin naha tervelt kätte kuna sai alles korralik nahk õmmeldud peale pandud aga kahjuks ei ole õnnestunud seda kätte saada.
autom.kast. saab nahka peale panna küll aga kui uus nahk õmmelda või lasta õmmelda siis peab ühelt poolt jätma mõlemad niidid suhteliselt pikaks. kui nahk peal siis vaikselt niite pingutama. endal õmblesin uue naha ja jätsin vist mingi 1,5m niidid järgi.
Vasta