Ukseluku probleem

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Ukseluku probleem

Postitus Postitas Nokia »

Tere,

Nimelt probleem selline, et ei sa enam ust ei kinni ja lahti keerata, (puldist töötab), nii ja siis on veel selline jama, et kinni läheb ilusti, aga kui lahti teha, siis lükkab kohe kinni tagasi, oskab keegi miskit soovitada või mõningaid nippe anda, kuda asja parandada?
--heiki--
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas --heiki-- »

Nokia kirjutas:Tere,

Nimelt probleem selline, et ei sa enam ust ei kinni ja lahti keerata, (puldist töötab), nii ja siis on veel selline jama, et kinni läheb ilusti, aga kui lahti teha, siis lükkab kohe kinni tagasi, oskab keegi miskit soovitada või mõningaid nippe anda, kuda asja parandada?
No mul endal sama jama või siis oli sama jama.. Ei teagi nüüd kas oli kaitse läbi v mitte, mingi aeg vahetasin ära ja nüd töötab, aga no tagumised uksed ikka lukus ja kõrval istuja omal jätab ka lukku, lükkab küll nupu ülesse aga paar mm jääb puudu et luku lahti teeks.
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas Nokia »

--heiki-- kirjutas:
Nokia kirjutas:Tere,

Nimelt probleem selline, et ei sa enam ust ei kinni ja lahti keerata, (puldist töötab), nii ja siis on veel selline jama, et kinni läheb ilusti, aga kui lahti teha, siis lükkab kohe kinni tagasi, oskab keegi miskit soovitada või mõningaid nippe anda, kuda asja parandada?
No mul endal sama jama või siis oli sama jama.. Ei teagi nüüd kas oli kaitse läbi v mitte, mingi aeg vahetasin ära ja nüd töötab, aga no tagumised uksed ikka lukus ja kõrval istuja omal jätab ka lukku, lükkab küll nupu ülesse aga paar mm jääb puudu et luku lahti teeks.
mul mingi muu jama. ta nagu läheb lukku ja siis lahti tagasi, kaitsemetes ei ole asi, seal probleem mehanismis.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas reims86 »

Määri omal uksesüsteemid ära sest tihti ka selles probleem, et ei sulge ühte ust ära ja lükkab luku lahti tagasi.
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas Nokia »

reims86 kirjutas:Määri omal uksesüsteemid ära sest tihti ka selles probleem, et ei sulge ühte ust ära ja lükkab luku lahti tagasi.
Probleem on just selles, et ei tee ust lahti,mitte ei lähe kinni. Uks läheb kinni, vajutan nuppu puldist, et lahti teeks, käib korra lahti ära ja viskab kohe kinni tagasi uksed.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas reims86 »

Kui võtmega keerad mis siis teeb?

Kui käega nupu üles tirid siis ikka sama jama?
renxnrj
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas renxnrj »

Mul tegi siukest trikki vigane keskluku mootor ja teinekord oli sarnane anomaalia kõikidel ustel korraga ja sel juhul oli aku kutu..
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas Nokia »

reims86 kirjutas:Kui võtmega keerad mis siis teeb?

Kui käega nupu üles tirid siis ikka sama jama?
Mul oli mingi jama seal luku teemas, et võtme sisse panin jooksis võti sisse kinni, kuidagi vaevu sai kätte, siis ma enam ei kasutanud seda teemat ja püsis normilt ja nüüd järsku jääb lõksutama. Ust lahti ega kinni keerata ei sa, nupust töötab.
renxnrj
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas renxnrj »

Ukse luku südamikul peaks olema kah üks väike andur küljes,mingi luku muukimise vastu vbl vms..Mu eelmisel senatoril oli see andur p...s ja mõnikord oli nii,et kui ukse pauguga kinni lõid,siis tõmbas lukku :D
--heiki--
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas --heiki-- »

Mul vist lihtsalt relee läbi, peksan veits siis hakkab uuesti tööle..
Nokia
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ukseluku probleem

Postitus Postitas Nokia »

sain tööle, mootor oli sassis, natuke õli :D
Vasta