Arutelu soenduse kohta

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Arutelu soenuse kohta

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Ei kurda, et omega külm auto on

Ma ei hakka liikumagi ennem talvel kui õlid soojad ja jahutusvedelik 90kraadi ei ole.
Ja kui temp üleval ja soojenduse järgi lükkad max temp peale on isegi liiga palav


Ja kui piirjoone järgi lõigata siis ei saa kätte normaalset radikat, ei välja ega sisse
Zoa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Arutelu soenuse kohta

Postitus Postitas Zoa »

mina annan kohe talda kui masin puhtaks roogitsetud (bensiinikulu väiksem ja mootor soojeneb kiiremini), mitte ei vaaru hinge kohapeal.

Mulle ka alguses tundus et omega soe (st 1ne talv kui kasutasin) aga talved vist läinud 4 aasta tagusega võrreldes karmimaks.
Praegu hetkel on jah soe, aga kui ikka -15 kuni -30 nagu eelmine aasta siis see, et omegas siis palav oleks on puhas huiijari jutt.
omaklemmm
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Arutelu soenuse kohta

Postitus Postitas omaklemmm »

tere megahabe mina ostsin tuttika salongi radika 250 eeki kui huvi ma otsin andmed üles
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Arutelu soenuse kohta

Postitus Postitas MegaHabe »

omaklemmm kirjutas:tere megahabe mina ostsin tuttika salongi radika 250 eeki kui huvi ma otsin andmed üles
ikka, pene siia või siis PS`i :wink:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Arutelu soenuse kohta

Postitus Postitas Tim »

Kas see 250.-eegune radikas ka sooja annab?
Tuttav vahetas hiljuti audil salongisoojendus radikat,kõige odavamal varjandil(hind oli 200.- millegagi)oli elemente umb.poole vähem,kui tehase omal,kallimal varjandil juba päris hea ja esindusest a-varuosa-siis oli vaske ja lamelle ka -25´c jaoks.
Need odavad radikad pidid toimima kuni -10/-15´c ´ni.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta