K: Süütelukk

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
Ahto
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Süütelukk

Postitus Postitas Ahto »

Tere

Mure järgmine

pea pool aastat on syytelukuga olnud see jama et kui keerad süüte välja ja keerad nn. null asendisse siis et uuesti süüdata o.. vaja võti välja võta ja uuesti sisse panna ....
(elik nagu null asendisse keerates enam voti ei liigu...)'


nyyd eelmine nädal andis otsad see vedru, mis peaks süüdet andes võtme nagu tagasi laskma 3 asendisse ...
et mida oleks vaja parandamiseks?

kas pean soetama ainult selle klemmplaadi või pean ostma lukukorpuse koos võtmetega
või mõlemad?

tänan juba ette kui keegi oskab vihjata midagi.
maarek62
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Süütelukk

Postitus Postitas maarek62 »

Mul oli täpselt sama jama, viga on lukusüdamikus. Ma algul mõtlesin et nii peabki olema et kui keerad null asendisse siis peab luku korraks välja võtma, aga kui ühel hetkel enam üldse ei keeranud siis läks lukusüdamik vahetusse. See nn. klemmplaat ei osale võtme tagasikeeramisel, see vedru on samuti lukusüdamikus. Siin foorumis on palju ainet kah kuidas muuke ära vahetada nii et jääks vana võti aga sellega on veits rohkem jändamist.
Kas parandada? Ei ole mõtet, seal kõik ilmselt nii kulunud ja ühel hetkel juhtub nii nagu minul.... ei keera enam üldse.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Süütelukk

Postitus Postitas reims86 »

Ärge jamage krt mul kah sama moodi ja ma siiamaani mõtlesin, et nii peabki olema, et kui 0 keerad peab võtme korraks välja tirima :shock:
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Süütelukk

Postitus Postitas arska »

siis on jah otsa korral,isegi olen vahetanud korra juba syyte luku ära selle pärast!
Image
Ahto
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Süütelukk

Postitus Postitas Ahto »

no siis tuleb ika kiirelt tegutseda ja ära vahetada sest järgmine samm on ju et ei liigu yltse ja jään teele ....




A
mesasja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Süütelukk

Postitus Postitas mesasja »

tanellenatil oli sama asi, sai lõpuks puur võetud ja läbi puuritud, siis sai kätte...
muidu saab ta lihtsalt kätte, dift alla lükata ja tulebki välja...aga tanellenatil läks natuke hullemini, jäi täiesti kinni:)
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Süütelukk

Postitus Postitas Erki »

Ärge nüüd siin ilmaasjata paanikat ka tekitage. Opelitel, niipalju, kui mina neid kohanud olen, ongi nii, et kui süütevõti nullasendisse keerata ja kui võtmesüdamik veidi väljapoole tuleb, siis peab võtme korraks välja võtma, et uuesti võti keerama hakkaks. Pole mina veel ühelgi sellepärast hakanud süütelukku vahetama ja on aastaid sedasi toiminud.

Võimalik, et poes müüdavatel süütelukusüdamikel niimoodi võti nullasendisse kinni ei jää, aga see ei tähenda veel seda, et originaalis nii ei peaks olema.

Muidugi oma vaba valik, lukusüdamikku võib ka niisama vahetada.
mesasja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Süütelukk

Postitus Postitas mesasja »

ega ta nii ongi, kuid hiljem kiilus kõik kinni, nii et auto seisis keset tänavat ja roolilukk peal ja ei saanud enam midagi teha....
aga muidu jah 0 asend võti välja ja uuesti keerama
Ahto
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Süütelukk

Postitus Postitas Ahto »

nii

sain forsist selle klemm plaadi sest tundub et se vedru mis viimasest asendist tagasilykab asub ik seal sees...

kas keegi nyyd oskab nats juhendada selle plaadi vahetust, paistis nagu oleks väikse kruviga kinni, samas tundub et selle kruvi keeramiseks tuleb eemaldada rool...

on se nii?

et kuda se vahetus voiks toimida?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Süütelukk

Postitus Postitas Tim »

Ehk on abiks forum/viewtopic.php?f=15&t=95&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta