Mis nupp see on ??

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
Rebane
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Mis nupp see on ??

Postitus Postitas Rebane »

Pilt siin. http://fotoalbum.ee/photos/audi80a/82187761" onclick="window.open(this.href);return false; Muidu mul oleks sellest nupust ükskõik aga see on mingi imelik värk. ASI nimelt selles et peale auto ostu, mõned päevad seismist ja läksin tegin autol uksed lahti ja selle nupu tuli põles, ja siis kui panin süüte sisse siis ei hakkand bentsupump tõõle ja starterit ka ei võtnud. Siis võtsin panin nii kesklukust kui puldist uksi kinni ja lahti ja siis järsku käis armatuuri taga plõks ja see tuli kustus ära, ja toimis jälle kõik. nii bena pump kui starter. Ja rohkem probla polnud.
Aga nüüd kus auto jälle mõned päevad seisnud läksin täna autosse ja see tegin ukse lahti ja see tuli jälle põles ja jällegi miski ei toiminud. siis lihtsalt istusin mõned sekundid niisama ja järsku kustus see tuli ära ja auto käis poolest põõrdest. Vot aru ei saa mis asi see on. Raamtust pildi leidin küll aga ei oska keelt.
mesasja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas mesasja »

see varga nupp...ehk signalisatsiooni oma...
Rebane
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas Rebane »

AGA huvitav et siis midagi ei juhtu kui käimise ajal nupule vajutada. Aga noh eks ma tean, et kui nii teeb tuleb kesklukuka kinni lahti teha.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas kait »

kas see nupp mitte polnud mahuandurite välja lülitamiseks?
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas Omega 978 »

Minu teave põhjal peaks olema see immobilaiseri nupp,võtme keskluku nupu kõrval on väike nupp mis selle peale paneb ja kui uksed ilma kesklukku lahti teha siis auto tööle ei lähe seega pole see signa sest mul ainult keskluku ja immo! 8) Kui see põleb siis auto tööle ei lähe vaid on vaja immo maha võtta ehk minul teed puldist uksed lahti ja OK!
Viimati muutis Omega 978, 09 Mär 2011 19:28, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Rebane
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas Rebane »

mul on nagu võtme sees kohe see pult. ja ta toimib enamasti siis kui autos sees olen ja väljast ei võta koguaeg. arvatavasti patarei tühi aga ei saa võtit lahti ka, et seda vahetada ( ei oska ja kardan ära lõhkuda )

võibolla selles ongi asi, et ükskord puldil neid nuppe vajutasin igatepidi ja peale toda nagu hakkas pull pihta. eks pean rohkem autoga sõitma ja tutvuma. :D :D
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas Omega 978 »

Rebane kirjutas:mul on nagu võtme sees kohe see pult. ja ta toimib enamasti siis kui autos sees olen ja väljast ei võta koguaeg. arvatavasti patarei tühi aga ei saa võtit lahti ka, et seda vahetada ( ei oska ja kardan ära lõhkuda )

võibolla selles ongi asi, et ükskord puldil neid nuppe vajutasin igatepidi ja peale toda nagu hakkas pull pihta. eks pean rohkem autoga sõitma ja tutvuma. :D :D
Võtme saab lahti väikese kruvikeerajaga laiali väänates ettevaatlikult liitekohast,et nagasid ära ei murra! Võibolla ongi tühjema patarei viga näiteks! :wink:
Pilt
Adi King
Huviline
Postitusi: 309
Liitunud: 15 Apr 2008 20:01
Asukoht: Saaremaa, Kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas Adi King »

Minul nt hakkab see siis põlema kui vajutada teist korda peale lukustamist lukustamis nuppu puldist. Ja nagu aru olen saanud siis esimest korda paneb lihtsalt lukku uksed aga teise korraga vajutades paneb ka signa peale ja värgid.
Opeli fänn
BMW e60 530d 170kw.
Rebane
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas Rebane »

no ma pole veel niikaugele jõudnud, alles värske omanik. präegu lukustan uksi võtmest ja kui patarei saan ära vahetada siis proovin seda puldivärki ka.
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas riskikuller »

austaster,elektr. Innenraumüberwachung, statusanzeige, diebstahlwarnanlage

mis seesaksa keels tähendab vähe segane tõlged kasutades sain sellise eesti keeles:


strobeerimise, el. Interior seire, seisundi kuvamisega, signalisatsioon
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
urxmotors
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas urxmotors »

Adi King kirjutas:Minul nt hakkab see siis põlema kui vajutada teist korda peale lukustamist lukustamis nuppu puldist. Ja nagu aru olen saanud siis esimest korda paneb lihtsalt lukku uksed aga teise korraga vajutades paneb ka signa peale ja värgid.
mul toimib samamoodi. ja kui niisama seda vajutada siis see teisel puldi vajutami9sel peale ei lähe, ehk siis lülitab selle välja.
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Mis nupp see on ??

Postitus Postitas Argo »

Kui sa vajutad teist korda puldil lukustus nupule siis toimub selline värk ,et need nupud mis ülesse tõmbad,et ust lukust lahti saada need enam ülesse ei tule lukku mootorid hoiavad neid kinni. Mul 97 aasta masinal on vähemalt nii.
Vasta