K: Keskkonsooli nuppude valgustus

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
tonu155
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Keskkonsooli nuppude valgustus

Postitus Postitas tonu155 »

autoks siis omega 2.5 v6 98, ning osad valgustid ei põle keskkonsoolis nagu kliimaseadme regulaatori tuli jne. aga need tunduvad mingite dioodide põhjal põlevat. Kas ja kuidas neid üldse vahetada saab? või pigem tegemist üritusega mida ei tasu proovida?
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Keskkonsooli nuppude valgustus

Postitus Postitas o:mega »

Kõike saab korda teha. Mis nupud ja asjad sul täpselt pimedad on? Kas tegu ikka kliimaga keskkonsooliga?
Mul on kogu sisemine krempel tehtud LED valgusele.

Image
exxon
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 07 Sept 2010 00:28
Asukoht: Türi, Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Keskkonsooli nuppude valgustus

Postitus Postitas exxon »

nii saad eemaldada kliimapaneeli.
http://www.omegaowners.com/forum/YaBB.pl?num=1162120610" onclick="window.open(this.href);return false;
Eestlane ei astu ämbrisse, eestlase jaoks on ämber jalanõu.
tonu155
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Keskkonsooli nuppude valgustus

Postitus Postitas tonu155 »

o:mega kirjutas:Kõike saab korda teha. Mis nupud ja asjad sul täpselt pimedad on? Kas tegu ikka kliimaga keskkonsooliga?
Mul on kogu sisemine krempel tehtud LED valgusele.

Image
Just see sama "AUTO" numbrid ei põle ning osad tuled mis siis sellest paremal e. ventilaatorite suunajad vms :)
tonu155
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Keskkonsooli nuppude valgustus

Postitus Postitas tonu155 »

LED valgus oleks kindlasti eelistatum variant kuid minu jaoks läheb see ilmselt ajaliselt ja oskuslikusest tingituna liiga keeruliseks.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Keskkonsooli nuppude valgustus

Postitus Postitas o:mega »

Seal on taga viis pirni. 2 valgustavad mööda valguskanaleid nuppe ja 3 tk on ekraanide taga. Soovitan soojalt kõik korraga ära vahetada. Kui hakkad maha võtma siis see hoidja või kang või mis iganes ta nimi on mida allapoole tõmmata, see on natuke keerulisem kui pildi pealt tunduda võib. Mina tõmbasin ühe poole alla ja siis pinge alla tibake, et tagasi ei läheks ja siis teiselt poolt alla. Pika kruvikaga vms. Taga on kaks pistikut kliima omasid ja kõik lülitid pead ka enne välja noppima, siis saad lülitite pesad tagant kätte. Natuke nokitsemist on. Ja kui LED valgustust tahad siis peaks kogu valgustuse nende peale tegema muidu jääb kolhoosniku tunne, et liiga kirju.
tonu155
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Keskkonsooli nuppude valgustus

Postitus Postitas tonu155 »

Tänud, tuleb ilmselt lähipäevil hakata nokitsema.
Vasta