Rooli reguleerimine 2 suunas??

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
omegod73
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Rooli reguleerimine 2 suunas??

Postitus Postitas omegod73 »

2002 Omega:hele nahkpolster,istmed täis elektriga,6 ne CD box,Xsenon tuled---aga rooli saab liigutada(rooli sambal suur kang) vaid ülesse-alla??Mitte sisse välja!??(´88 a Scorpiol sai küll 2 suunas)krt...
maarek62
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli reguleerimine 2 suunas??

Postitus Postitas maarek62 »

Mis siis nagu küsimus on?
Või sa lihtsalt ei suuda uskuda, et Omegatel ongi ainult üles-alla võimalik liigutada?
omegod73
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli reguleerimine 2 suunas??

Postitus Postitas omegod73 »

ma ei suuda mitte-kuidagi uskuda,et vaid ülesse-alla--- suht ebamugav:ise pikk-poiss ja rool täitsa üleval(aga vastu armatuuri):pean nina vastu esiklaasi sõitma...
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli reguleerimine 2 suunas??

Postitus Postitas Q-tok »

Noo nii igatahes on, et ainult ülesse-alla.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli reguleerimine 2 suunas??

Postitus Postitas Tim »

Selle kohta ütleks niipalju,et paljud omegate müüad valetavad auto varustusnimekirja koostamisel(reguleeritav roolisammas:kõrgus ja sügavus).
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
maarek62
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Rooli reguleerimine 2 suunas??

Postitus Postitas maarek62 »

Tim kirjutas:Selle kohta ütleks niipalju,et paljud omegate müüad valetavad auto varustusnimekirja koostamisel(reguleeritav roolisammas:kõrgus ja sügavus).
Mind ajab ka see närvi, ja mis veel Omegate puhul on, et tihtipeale märgitakse et on el. reguleeritavad istmed, kuigi on ainult üless-alla.
See tuleks ikka ära märkida et ainult kahes suunas. Tundub väike pisiasi aga tegelikult ju natuke pettus või mis?

Noh neid "lisasid" on veel mis Omegatele pannakse. Olen isegi näinud kuulutustes tagumist lisakonditsioneeri vms. See et taha õhukanalid lähevad, see ei ole veel lisakonditsioneer minu arust.

Ja väga paljud kirjutavad, et on esiklaasi soojendus. Selle all mõeldakse ikka elektrilist kallid automüüjad. Ei tahaks uskuda et neil kõigil on elektriline esiklaasisoojendus. Sooja õhku puhub esiaknale ka Zigulil, see ei ole mingi lisa. :lol:

No jutt läks natuke teemast mööda, aga annate andeks ma loodan.
Vasta