Pardakompuuter Inglise keelseks?

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
omegod73
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Pardakompuuter Inglise keelseks?

Postitus Postitas omegod73 »

Oskab keegi ütelda kas facelift omega pardakompuutrit saab (see mis näitab kütuse kulu,stopprit jt. näite)(mitte värviline) inglise keelseks panna(Germany suht arusaamatu minu jaoks)??Auto muidu saksamaalt ostetud..
maarek62
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pardakompuuter Inglise keelseks?

Postitus Postitas maarek62 »

Muid allikaid ei tea, aga Viking Motors tahab nii püsika "selgeks tegemise", kui ka keele muutmise eest 20€.
broadcast
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pardakompuuter Inglise keelseks?

Postitus Postitas broadcast »

Mul ka tavaline kompuuter, näitab samu parameetreid. Ega sul juhuslikult makk sisseehitatud telefoniga pole? Juhul kui on, siis keelt saab vahetada nii, et paned SIM-kaardi sisse, lähed nn. telefoni menüüsse, telefoni seadetesse ja seal saab justkui ainult telefoni keelt valida, ingl. keel täitsa olemas, aga ka terve kompuuter muudab keelt... :roll:
maarek62
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pardakompuuter Inglise keelseks?

Postitus Postitas maarek62 »

broadcast kirjutas:Mul ka tavaline kompuuter, näitab samu parameetreid. Ega sul juhuslikult makk sisseehitatud telefoniga pole? Juhul kui on, siis keelt saab vahetada nii, et paned SIM-kaardi sisse, lähed nn. telefoni menüüsse, telefoni seadetesse ja seal saab justkui ainult telefoni keelt valida, ingl. keel täitsa olemas, aga ka terve kompuuter muudab keelt... :roll:
Sinu jutust saan ma aru et selliste makkidega saab keelt vahetada. See on midagi uut minu jaoks. Siis asi selllllge, tuleb otsida keegi hea inimene kellel on selline telefoniga makk ja "laenab" korraks keele vahetamiseks makki (nelipaki eest näiteks). Mõeldud tehtud 8)
broadcast
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Pardakompuuter Inglise keelseks?

Postitus Postitas broadcast »

See oli midagi uut ka minu jaoks. Arvasin ka, et sellise "pooliku" 3-realisel kompuutril ei saa keelt vahetada, kui ainult esinduses. Aga kui hakkasin, autotelefoni kasutama ja selle saksakeelses menüüs suvaliselt surfama, leidsingi sellise keelevahetus variandi. Makk on Philips CCRT 2008.
Vasta