Mure salongi puhuriga.

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
poison1991
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Mure salongi puhuriga.

Postitus Postitas poison1991 »

Selline mure, et kui foori taga seista siis hakkab heitgaase sisse ajama.
Oskab keegi pakkuda milles jama?

2.0 100kw. 98a
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure salongi puhuriga.

Postitus Postitas reims86 »

Sumbuti katki kuskiltki eestpoolt äki.
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure salongi puhuriga.

Postitus Postitas ChrisDian »

Väga seda 2.0 mootorit ei tea, aga ehk klapikambrikaane vahelt lekib väljalaskekollektorile. Sumpsi leket oleks kõrvaga ka kuulda.
poison1991
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure salongi puhuriga.

Postitus Postitas poison1991 »

ma ise arvasin ka, et kuskilt vahelt tuleb.
Ma ei usu et sumps katki, kuna auto teeb vaikset häält.
potsataja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure salongi puhuriga.

Postitus Postitas potsataja »

heh :D ega juhuslikult sellist klapi klõbina häält vahetevahel kosta ole, kui on siis su väljalaske kolle ilmselt lekib (kolle tihend läbi või osad tikkpoldid puru ) ntx kui ka pärast kollet esimene liigendi tihend on läbi siis ka ei pruugi kohe häält tegema hakata . aa ja seda võid ka kontrollida et kui on mootor ntx suht kutu ja rõngad läbi ja juhtub et karteri tuulutus lekib või on lahti kuskilt, siis ajab ka seistes paha haisu sisse .
edu vea leidmisel :wink:
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure salongi puhuriga.

Postitus Postitas o:mega »

Kohapeal kuula või lase kuulata väljalaske kollektori juurest külma mootoriga kõigepealt, kas teeb võõrast häält. Ja siis sama ka sooja mootoriga. Olen kuulnud juhuseid, et väljalaske kollektor on mõranenud.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Mure salongi puhuriga.

Postitus Postitas eedu32 »

Nu tegelikult need kapoti alused gaasid ei tohiks nagu salongi sattuda kuna õhuvõtu ja mootori ruumi vahel on ju tulemüür
jeef
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure salongi puhuriga.

Postitus Postitas jeef »

kui minu väljalaskekollektor oli vigane siis ikka ajas gaase sisse küll,ja seda just seistes...
potsataja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure salongi puhuriga.

Postitus Postitas potsataja »

eedu32 kirjutas:Nu tegelikult need kapoti alused gaasid ei tohiks nagu salongi sattuda kuna õhuvõtu ja mootori ruumi vahel on ju tulemüür
ääm nu nii see ka päris ei ole , kui sa nyyd akkad vaatama kust salongi puhur õhku saab võtta siis saad aru mis ma mõtlen ;)
enamus õhust saab ülevalt võrest , aga saab ka kõrvalistujapoolsest rattakoopast ja ka mootoriruumist , kuna need kummilutakad kust juhtmed ja vaakumid jooksevad ei ole teps mitte õhutihedad aa ja kapoti ülemise ääre vahelt ka jookseb sinna tuuleklaasile mootoriruumi õhk peale , niiet kohti palju kust tulla :)
Vasta