salong külm

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
hannes
Tänanud: 0
Tänatud: 0

salong külm

Postitus Postitas hannes »

mure siis järgmine omegaB 2.5 125kw salongi puhub ainult leiget õhku mis võiks minu arust olla palju kuumem ära sai alles vahetatud soendus radikas ja kasu ikka midagi.Kas on võimalik et ikka jäi veel õhk sisse kuita käis mul ilma korgita umbes 30 min loodan et oskate aidata endal mõistus otsas ja foorumis kah ei leidnud midagi konkreetset(temp püsib ilusti yle 90)
hannes
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas hannes »

kas kolmikkraan võib salongisoojust mõjutada ja kui siis mis moodi
paadsa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 18 Aug 2011 18:37
Asukoht: tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas paadsa »

Mul sama jama nüüd ,et salong külm.Õhtul lähen nüüd garaazi ja proovin läbi pesta äädika lahusega.
rohelineomega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas rohelineomega »

Mul on ka salong külm.Koha peal saan isegi sundventika tööle aga salongi tuleb leige õhk.Nupe keerates klapid liiguvad ja õhu kohin muutub. Radikas on vist umbes. Radikas on olemas. Vahetus on väga suur töö.
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas chandler »

rohelineomega kirjutas:Mul on ka salong külm.Koha peal saan isegi sundventika tööle aga salongi tuleb leige õhk.Nupe keerates klapid liiguvad ja õhu kohin muutub. Radikas on vist umbes. Radikas on olemas. Vahetus on väga suur töö.
radika puhastusest maha võtmata on siin juttu olnud :wink:
hannes
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas hannes »

lõike meetodi abil tund aega ja valmis aga peab muidugi ettevaatlik olema kusakil foorumis sellest juttu kah soendus radika vahetus kiirmeetodi abil.
aga kas keegi oskab öelda kuda 2.5 v6 kapoti alt tulevad soendus radikast voolikud väla kumb yleval kumb all kahtlustan et mu autot kõvad remondimehed ehitanud ja voolikuda valesti otsa pannud:D
randoska
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas randoska »

hannes kirjutas:lõike meetodi abil tund aega ja valmis aga peab muidugi ettevaatlik olema kusakil foorumis sellest juttu kah soendus radika vahetus kiirmeetodi abil.
aga kas keegi oskab öelda kuda 2.5 v6 kapoti alt tulevad soendus radikast voolikud väla kumb yleval kumb all kahtlustan et mu autot kõvad remondimehed ehitanud ja voolikuda valesti otsa pannud:D

Väga lihtne kontrollida. Lase mootor soojaks katsu ülemist ja alumist lõdvikut, ülavoolikust jookseb jahutus vedelik sisse, see peaks palju kuumem olema kui alumine.
randoska
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas randoska »

Sisse mineval voolikul on veel omamoodi soojendus kraan ka vahel, see töötab vaakumiga kui see on nt kinni jäänud ei lase see jahutus vedeliku salongi vaid suunab selle mootorisse tagasi.
Teiseks kontrolli tosooli tihedust et kui madalat tempi kannatab, täna tegelesin ühe 2,5-sega mis samuti soojaks ei läinud, oli lihtsalt liiga lahja jahutus vedelik.
Samuti lihtne kontrollida poe juhipoolt nats auto alla keera lahti radikas olev jahutus vedeliku väljutamise punn, kui tuleb värvitut vedeliku siis lase niikaua joosta kui hakkab sedavärvi vedelik tulema mis sul paisupaagis, ja vala uus norm sisse
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas Tim »

No seal pole nüüd küll mingit vahet kas tosool või nt. dest.vesi jahutussüsteemis-sooja kannavad nad ühtemoodi edasi(dest.vesi pidi isegi parem soojakandja olema).Iseasi on külmakindlus :lol:
Pigem on asi selles krt.kolmikkraanis(mul õnneks selline asi puudub).
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas chandler »

randoska kirjutas:
hannes kirjutas:lõike meetodi abil tund aega ja valmis aga peab muidugi ettevaatlik olema kusakil foorumis sellest juttu kah soendus radika vahetus kiirmeetodi abil.
aga kas keegi oskab öelda kuda 2.5 v6 kapoti alt tulevad soendus radikast voolikud väla kumb yleval kumb all kahtlustan et mu autot kõvad remondimehed ehitanud ja voolikuda valesti otsa pannud:D

Väga lihtne kontrollida. Lase mootor soojaks katsu ülemist ja alumist lõdvikut, ülavoolikust jookseb jahutus vedelik sisse, see peaks palju kuumem olema kui alumine.
kui ülemine voolik ka suht leige siis kas asi termostaadis? või miskit muud
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas reims86 »

Kui mooor läheb ilusti soojaks siis termostaadis asi ei ole ja salongi radikasse on igal juhul vee ringlus, termostaat reguleerib suurt vee ringlust.
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
hannes
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas hannes »

viga arvatavasti teada soendus radikst tulevad lõdvikud valesti kokku pandud:D
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas chandler »

hannes kirjutas:viga arvatavasti teada soendus radikst tulevad lõdvikud valesti kokku pandud:D
proovi ikka enne kindlalt järgi
rohelineomega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas rohelineomega »

Salongi puhub leiget õhku. Näpudega saan katsuda salongiradika nurka ja torusid. Mõlemad torud on tulised. Nupe keerates õhu kohin muutub . Külma peal puhub külma ja sooja peal puhub leiget õhku.
hannes
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: salong külm

Postitus Postitas hannes »

arvatavasti klapid ei sulgu siis sellisel juhul korralikult keera kylma peale ja siis kiirelt sooja peale ka kuuled et klap sulguks (endal on vähemalt kohe kuulda et sulgub )annab külma ja sooja korraga ja ongi leige see 1 varjant
Vasta