K:omega B tagumise ukse link ...

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:omega B tagumise ukse link ...

Postitus Postitas jyrps »

Tekkis selline küs. tagumise ukse lingiga (jutt omega b 98a) ;et väljaspoolt ei saa ust lahti väga raskelt ja jubedalt sikutades tuleb ,samas vahest jälle õrna käeliigutusega juba lahti ja seestpoolt proovides avada tuleb alati juba natuke tõmmates kohe lahti ühesõnaga vääga kenasti käib seest aga vahest väljast tõmmates hakkab pidurdama ja ei tule ega tule sikuta lolliks seda linki.Äkki keegi oskab jagada kogemusi sellise murega.
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega B tgeumise ukse link ...

Postitus Postitas Erki »

Kui väljastpoolt avaneks kogu aeg ühtemoodi kehvasti, siis võiks lingi pealekeeramine aidata (valgest plastikmutrist). Aga kuna sul kohati avab ilusti ja kohati mitte, siis pakuks, et lingi uksepoolsel osal üks kõrv ära murdunud, kuhu see avamismehhanism kinnitub. Ilmselt link käib ka tiba raskemalt kui teised?
Pilti praegu käepärast pole, muidu võiks täpsemalt näidata. See muidu tavaliselt esiukse lingi mure, et enam ei ava. Abi saab lingi vahetusest.
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega B tgeumise ukse link ...

Postitus Postitas jyrps »

Suured tänud jah ta käib tõesti raskemalt kui teised lingi ja vahest avab kenatsi vahest jama tükk aega aga seets avab alati kenasti.
veli7
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega B tgeumise ukse link ...

Postitus Postitas veli7 »

Sorry, et solgin võõrast teemat, aga mul sam jama. Mul ainuke vahe, et välimine link käib viisakalt kergelt. Lihtsalt mõni kord tuleb 4-5 korda teda vajutada. Oleks palju abi, kui saaks mõne pildi, kus see kruvi asub. TÄNUD!
rohelineomega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega B tgeumise ukse link ...

Postitus Postitas rohelineomega »

mul ka link käis kergelt aga uks ei tulnud alati lahti. Lasin luku vahelt WD40-et vahele.nüüd käib uks kergelt .
veli7
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega B tgeumise ukse link ...

Postitus Postitas veli7 »

Asi ongi selles et liigub igatebidi, lihtsalt ei ava iga kord :oops:
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega B tgeumise ukse link ...

Postitus Postitas Omega 978 »

veli7 kirjutas:Sorry, et solgin võõrast teemat, aga mul sam jama. Mul ainuke vahe, et välimine link käib viisakalt kergelt. Lihtsalt mõni kord tuleb 4-5 korda teda vajutada. Oleks palju abi, kui saaks mõne pildi, kus see kruvi asub. TÄNUD!
Kui uksepolstri maha võtad ja kile eemaldad siis näed kohe seda valget mutrit,asub ukselingi pool.
Kui keerama hakkad siis pead hoidma linki üleval,avatud asendis,ise keerasin max 2ringi ja aitas! :wink:
Pole väga hull töö,kuid olen tähele pannud et väga kuumade ilmadega suvel jamas jälle paar korda,üldiselt käib hästi! :roll:
Äkki oleks siis pidanud rohkem keerama,ei tea!
Vasta