K:Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
taifunk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas taifunk »

Luuk ei taha enam ees püsida, jääb irvakile. Kui uksed lukustada, peab käega luuki kinni hoidma, et paagi lukustuspulk õigele kohale jääks. Võtsin luugi lahti ka aga vedrusüsteemile ligi ei pääsenud. Tehes luugi lahti, siis vedru hoiab seda ilusasti avatuna pinge all, luuki sulgedes aga vedru enam ei taha kinni tõmmata lõpuni.
Kuidas seda vedrusüsteemi lammutada?
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas Q-tok »

see väike kinnitus ära väsinud,vanematel autodel juhtub tihti,kui palju kasutada.
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas fallschirmjager »

et siis pane paak täis ja ära tsilguta 10L kaupa:D
taifunk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas taifunk »

No 2001 aasta masin ei ole teab mis vana. See on niigi selge, et midagi seal ära väsinud ja katki läinud.

Küsimus selles, et kuidas seda parandada ja luuk korralikult sulguma saada?



Jäägripoiss, sa ära üldse muretse, üldiselt kannatab oomi ikka tunduvalt rohkem paaki kallata, kui sinu 10 liitrine.
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas fallschirmjager »

tyyp üritas ära panna :D
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas fallschirmjager »

anyway pakuks varianti,et kas salongist ei saa sinna ligi (seestpoolt)
taifunk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas taifunk »

Probleem on see, et ei saa ligi vedrusüsteemile. Luugi eemaldamine lihtne, ainult kaks kruvi paagi juurest lahti keerata. Luuk ise midagi taolist:

Pilt
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Ma pakun, et logari kaudu saad ligi.Ei tea aga võib uurida.Pole kunagi jama olnud luugiga.

Salongist saab ka ligi, vaja on 7 kg haamrit, rellakat, ja gaasikeevitust ja mig mag keevitust ka.Siis saad terve tagumise otsa kätte korraga ja hea vahetada luuki jne seal.Pääsed hästi ligi.Õhtul keevitad tagumiku külge tagasi :lol:
lapik
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 12 Veebr 2007 20:14
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas lapik »

Mul täpselt sama jama seda ei saagi remontida tuleb uus luuk sebida ja ära värvida. seda kõikke ilma keevituste ja rellakateta ma arvan :lol:
Autopesula Riia 20 Tartus
avatud E-L 8-20 P 9-18
telefoni nr. mul 58346872
taifunk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas taifunk »

Nagu ma juhuslikult avastasin, siis probleem ei olegi luugis ega selle vedrus vaid hoopiski luugi kinnitus"klõpsus".
Nimelt plastikdetail mis peaks luuki kinni hoidma, on ära murdunud. Ajutise lahendusena aitas luugi külge väikese magneti liimimine silikooniga :P

http://picasaweb.google.com/lh/photo/cK ... directlink" onclick="window.open(this.href);return false;
http://picasaweb.google.com/lh/photo/uM ... directlink" onclick="window.open(this.href);return false;
lapik
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 12 Veebr 2007 20:14
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Kütusepaagi luuk ei sulgu korralikult

Postitus Postitas lapik »

Sul jutt jumala õige!!! Kui ma siin ennist targutasin ei olnud ma asjasse korralikult süvenenud. Endal asi juba korras. Käisin lammaris ning kruttisin ühelt sedaanilt maha küsisin hinda vastati, et mõnitad we keegi ei taha neid mine minema ja ole õnnelik!!! Krt nüüd olengi õnnelik asi korras ju :D
Autopesula Riia 20 Tartus
avatud E-L 8-20 P 9-18
telefoni nr. mul 58346872
Vasta