K:istmesoojendus

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas Tim »

graniit kirjutas:huvitav kas suht läbi aku võib ka istmete soojenduse mittetöötamist põhjustada?
Kahtlen selles.Mäletamistmööda rakendus istmesoojendus siis kui aku tuli kustus(mootor töötab).
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas Martin »

Kusjuures, minul aku pealt töötades lähevad istmed üsna vaevaliselt soojaks. Kui mootor töötab on pinge suurem ja soojeneb kiiremini ja kuumemaks.
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
graniit
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas graniit »

Tim kirjutas:
graniit kirjutas:huvitav kas suht läbi aku võib ka istmete soojenduse mittetöötamist põhjustada?
Kahtlen selles.Mäletamistmööda rakendus istmesoojendus siis kui aku tuli kustus(mootor töötab).
Kahju, siis peab viga mujalt ostsima. Kaitsmed terved, tuli läheb põlema kuid iste soojaks ei lähe :(
Kasutaja avatar
Aaerrtee
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 29 Dets 2012 11:13
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas Aaerrtee »

Kas need pildid vihjavad sellele, et tarvitseb vaid osta 4 töötavat istmesoojenduse lülitit ja võluväel oleks masinal 4x istmesoojendused? Esimestel istemetel on 2x el.reguleeritav kõrgus ja esiistmete all ka mingised juhtmed (kollased-mustad). Istmed ise muidu selline kõvemapoolsem tekstiil tehasest saati.

Pilt

Pilt
2015-201.. ls 31500km X20XEV MT '99a Business Edition
2012-2014 ls 25000km X20XEV MT '94a CD
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas ahti22 »

Aaerrtee kirjutas:Kas need pildid vihjavad sellele, et tarvitseb vaid osta 4 töötavat istmesoojenduse lülitit ja võluväel oleks masinal 4x istmesoojendused? Esimestel istemetel on 2x el.reguleeritav kõrgus ja esiistmete all ka mingised juhtmed (kollased-mustad). Istmed ise muidu selline kõvemapoolsem tekstiil tehasest saati.

Pilt

Pilt
Tagumistele istmetele on vaja ka releesid, mis istme all käivad. Muidu jah. Valmidus on olemas.
Kasutaja avatar
Aaerrtee
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 29 Dets 2012 11:13
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas Aaerrtee »

Aitüma! Kõigepealt vaatan, et ehk saaks esimestele lülitid, tagaistmetel sõidab haruharva keegi. Aga teadmine olemas jälle :mrgreen:
2015-201.. ls 31500km X20XEV MT '99a Business Edition
2012-2014 ls 25000km X20XEV MT '94a CD
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas ahti22 »

Aaerrtee kirjutas:Aitüma! Kõigepealt vaatan, et ehk saaks esimestele lülitid, tagaistmetel sõidab haruharva keegi. Aga teadmine olemas jälle :mrgreen:
Lpliteid võid sa leida kuid releesid nii kergelt ei saa(kui just ei tea relee koodi ning koodi järgi lammutustest küsid)
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas Martin »

esi istmetele on peale nuppude veel ka istmeid endid vaja, millel soojendus elemendid sees. Või siis ostad minult või kellekti, kes istmeid lammutanud ja mingi elemendid on alles jäetud(st. sa pead ka ise enda istmeid lammutama hakkama nende lisamiseks). tagumistega on aga selline lugu, et istmed on haruldased, nupud veel haruldasemad ja releed on pm. sellised asjad et kui alles on siis veab, sst on tegelasi, kes eemaldavad istmed ja nupud ning releed viskavad minema. Releedega on aga selline nali, et nende saadavus on 0, ma olen 2 aastat otsinud ja neid ei ole mitte kuskilt saada, kuna need olid tehtud ainult Omega tagumistele istmesoojendustele. või vähemalt selle kooddiga. Okei, keegi kuskilt leidsin kunagi asendus releed 50€ tk. nagu mida iganes. Aga tegelikult on 1,50€ alternatiiv olemas, kuid see eeldab natukene ehitamist ja oomipoe külastust. Endal võtan varsti ette, kui Omega 98a hakkama ei saa, räägib mulle juba kevadest saadik, et varsti teeb ära.... :|
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas ahti22 »

Martink91 kirjutas:esi istmetele on peale nuppude veel ka istmeid endid vaja, millel soojendus elemendid sees. Või siis ostad minult või kellekti, kes istmeid lammutanud ja mingi elemendid on alles jäetud(st. sa pead ka ise enda istmeid lammutama hakkama nende lisamiseks). tagumistega on aga selline lugu, et istmed on haruldased, nupud veel haruldasemad ja releed on pm. sellised asjad et kui alles on siis veab, sst on tegelasi, kes eemaldavad istmed ja nupud ning releed viskavad minema. Releedega on aga selline nali, et nende saadavus on 0, ma olen 2 aastat otsinud ja neid ei ole mitte kuskilt saada, kuna need olid tehtud ainult Omega tagumistele istmesoojendustele. või vähemalt selle kooddiga. Okei, keegi kuskilt leidsin kunagi asendus releed 50€ tk. nagu mida iganes. Aga tegelikult on 1,50€ alternatiiv olemas, kuid see eeldab natukene ehitamist ja oomipoe külastust. Endal võtan varsti ette, kui Omega 98a hakkama ei saa, räägib mulle juba kevadest saadik, et varsti teeb ära.... :|
Releesid on lammarites küll. Ma sain endale 5.-tk. Konks on selles, et lammarist EI tohi küsida omega istme soojenduste releesid vaid just tuleb minna ja uurida, et kas pole ala sellise koodiga ja sellise kontaktide asetusega releed. Nad on nii targad küll, et kui ütled mille jaoks see relee on siis uurivad internetist selle kohta ning pärast küsivad palju raha.
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas Martin »

minult pole keegi midagi isegi küsinud, olen mitu korda autolaamutuste liidu kaudu 33me litsenseeritud lammutusse kirja saatnud konreetse palvega ja 0 vastust. Aga kui sul 5 tk, siis äkki müüd 2 tk mulle :D?
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: K:istmesoojendus

Postitus Postitas ahti22 »

Martink91 kirjutas:minult pole keegi midagi isegi küsinud, olen mitu korda autolaamutuste liidu kaudu 33me litsenseeritud lammutusse kirja saatnud konreetse palvega ja 0 vastust. Aga kui sul 5 tk, siis äkki müüd 2 tk mulle :D?
Ma mõtlesin seda et 5.- euri tk :D
Vasta