Mure puhuriga.

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
janarrr
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Mure puhuriga.

Postitus Postitas janarrr »

Autoks 94 a 100kw, mure siis selline, et puhuri see reguleerimisnupp ei tööta( see mis suunab kuhu puhub) hetkel puhub igalepoole, nuppu taga on 4 voolikut küljes ja 1 ühte pole, kõige juhipoolsem ja seda voolikut ma ei leidnud ka sealt tagant, kas seal peab üldse voolik olema, kellegil mingit skeemi ehk näidata?
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas ChrisDian »

Kas see mure on hiljuti tekkinud või algusest peale..? Pead ei anna aga minu meelest seal peabki ainult 4 voolikut olema. Kui hiljuti on tekkinud siis on kuskilt vaakum katki läinud. Süsteem töötab mootori vaakumi pealt mis jookseb pisikesi plast torusid mööda salongi. samuti võib olla juhtunud, et kui sinu auto mootori kallal viidi hiljuti läbi remonttöid, jäi mõni voolik kinnitamata. Ma soovitan sul teha kapott lahti, otsida üles salongi minev pisike plasttoru see lahti ühendada ja kui mootor käib paned näpu ette, pead tundma vaakumit. Kui tunned, on suurem jama. Opeli süsteemides on normaalne vaakum 25 tolli elavhõbedasammast, kui peaks olema võimalik mõõta.
janarrr
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas janarrr »

ChrisDian kirjutas:Kas see mure on hiljuti tekkinud või algusest peale..? Pead ei anna aga minu meelest seal peabki ainult 4 voolikut olema. Kui hiljuti on tekkinud siis on kuskilt vaakum katki läinud. Süsteem töötab mootori vaakumi pealt mis jookseb pisikesi plast torusid mööda salongi. samuti võib olla juhtunud, et kui sinu auto mootori kallal viidi hiljuti läbi remonttöid, jäi mõni voolik kinnitamata. Ma soovitan sul teha kapott lahti, otsida üles salongi minev pisike plasttoru see lahti ühendada ja kui mootor käib paned näpu ette, pead tundma vaakumit. Kui tunned, on suurem jama. Opeli süsteemides on normaalne vaakum 25 tolli elavhõbedasammast, kui peaks olema võimalik mõõta.
Algusest peale on see mure, eelmine omanik tegi mootorile remondi jah, silmaga vaatasin tundusid kapoti all kõik torud kinni olema, aga kas spidomeetri või seal kellade taga ei või olla neid voolikuid? Eelmine omanik paigaldas ise kompuutri ja selle kangi ehk selle vahetuse käigus jäi midagi lahti, kuigi ma ise arvan et seal taga nagu ei tohiks olla aga ku...... seda teab. Sa vist tahtsid öelda, et kui vaakumit ei tunne siis suurem jama?
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas ahti22 »

kapoti all peaks see voolik asetsema kõrvalistuja pool seal samas kus on need salongi radika torud.
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3456
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas Rax »

kellade taga pole kindlasti mingeid torusid!!!!
56232754
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas ChrisDian »

Ei ma kohe kindlasti mõtlesin, et kui vaakum on, tuleb suurem jama, sest kui seal vaakumit poleks, oleks viga mootori poolel ja seda on kordades kergem likvideerida, kui seda, et seal on vaakum ja viga jääb salongi poolele armaturi alla.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas Omega 978 »

Nupu taga peabki olema 4voolikut ja üks vaba. Soovitaks kontrollida seal kus salongifilter(kõrvalistuja poolel) kojameeste juures oleva plastiku alla kuhu jooksevad ka vaakum voolikud, seal asub vaakumipaak. Kui selle küljest üks voolik lahti siis vaakum ei toimi. Enda oomil oli hiljuti selline kamm. ;-)
Pilt
janarrr
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas janarrr »

Salongi filtri juures torud ilusti kinni, hiljem peab seda vaakumi asja järgi vaatama.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Selle kohta peaks arhiivis olema isegi joonised seltsimees Kait uploadis nad kunagi üles
janarrr
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas janarrr »

Omega Sport Packet kirjutas:Selle kohta peaks arhiivis olema isegi joonised seltsimees Kait uploadis nad kunagi üles
Kust täpsemalt ma selle leida võiks?
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3456
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Mure puhuriga.

Postitus Postitas Rax »

vaata kasutaja kait postitusi ja otsi üles
56232754
Vasta