Keskluku viperdused

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
graniit
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Keskluku viperdused

Postitus Postitas graniit »

Hei!
Sai hiljuti soetatud üks MV6 :)
kesklukk puldist varem veidi jukerdanud, nimelt võttis väga kehvalt ja suht väikeselt raadiuselt. Eile siis aga ei saanud enam üldse autosse sisse, pult lihtsalt ei tee uksi lahti, vajutades tuluke põleb ja patarei sai ka vahetatud, aga ei midagi. Suur jama on ka see et keegi vist kunagi süütelukku vahetanud ning võti keerab ainult seda, ühtegi ust ega ka pagassi enam võtmest lahti ei saa :) ainult puldist. Pika pusimise peale sai kapott lahti tehtud ja akult juhe maha - peale ootamist panime juhtme peale aga ei midagi, sisse ei saa. Lõpuks sai läbi akna üks traat aetud ja nõnda uks lahti tehtud, peale seda panime auto käima ja nüüd töötab järsku kõik.... pult võtab väga hästi ja isegi kaugemalt kui varem.
Suure jutu lõpetuseks... kuidas vältida edasist probleemi? Ei taha et kuskil kaugel reisul olles järsku enam autosse ei saa :) proovisin pulti uuesti sünkida - panin süüte sisse ja vajutasin kinni/lahti - aga ei midagi, netist lugedes peaks nagu klõps käima, aga ei käinud.
Hea oleks kuidagi ukse võti saada, aga ei tea kas peaks siis ukseluku ära vaheama? Siis saaks võtmest ka lahti?

Autode koha pealt suht võhik.
GertK
Huviline
Postitusi: 763
Liitunud: 16 Nov 2011 16:52
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas GertK »

Ukselukkude kohapealt vist lihtsam lasta kuskil mingil lukueksperdil võti teha. Aga siis peab luku sinna viima ja teeb võtme ära.(vähemalt pärnus nii)
● 5866 5966
Mercedes-Benz ML350 06' [761BBX]

Wir Rasen Nicht, Wir Fliegen Tief :twisted:
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas ahti22 »

See et pult ei toimi tundub olema mingi tüüpviga neil. Tundub et see elektrooniline osa lihtsalt väsib ära mingi aja peale. Mul omal oli sama juhus, kus pult lõpetas päevapealt töötamise, kuigi nädal varem sai uued patareid sisse ning sai ka autole tutvustatud pulti uuesti. Lahenduseks oli uus alarm vana asemele panna.
Ukselukud soovitan ära vahetada koos süütelukuga, siis kaob ära kahe erineva võtme vajadus.
graniit
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas graniit »

selline küsimus ka et kas tühi aku võib mõjutada puldi raadiust?
põmst pult võtab väga auto juurest vaid, peab suunama vastu klaasi siis võtab. 2m kauguselt pole lootustki :D (puldil uus patarei sees)
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas Jospa »

Mul sama häda MV6-l, lähedalt võtab ja paar korda olen jooksnud 40x ümber auto vajutades miljon korda avamis nuppu aga ei midagi. Mõnikord ei pane uksi lukku, ebameeldiv üllatus oli kui selverist tagasi tulin, uksed lahti ja tehnikas sees. Lihtsam oleks minna ja lasta see 60-100 eurine uus süsteem peale panna.
Lukuga selline nali veel et omegatel millel uusi lukke või võtmeid ei ole pandud siis saab autosse sisse kasutades suvalise omega võtit. Khtib 94-99 aasta masinate puhul, õnneks käima ei saa, kui uksest sisse saab
Milline pult sul on ?
graniit
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas graniit »

Pilt
pult selline.

olen püüdnud pulti uuesti "õpetada" erinevaid kombosid proovides aga midagi ei muutu.
Mis süsteemi muidu silmas pead, uus alarm jms kraam?
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas Jospa »

Mul natukene teine süsteem, olen kuulnud et neid probleeme tekitab ka Comforsystem kuid kindel ei ole.
arxsss
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 25 Veebr 2008 19:56
Asukoht: Harjumaa raasiku vald
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas arxsss »

mul jamas ka see võti nii,et vahest pidi mitu korda vajutama,ja vahest ei avandki,aitas väike pappi tükk pataka alla ja voilaa,ju ei olnud head kontakti seal puldis.nüüd avaneb esimesel korral ja juba 5-6 kuud juba.
graniit
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas graniit »

panin ühe paksema cr2032 patarei asemel 2tk cr2025, nüüd võtab 15m pealt ka :D

aga uus küsimus: kunde uks ei lähe lukku puldist, peab käsitsi kinni panema, aga samas puldist avaneb ilusti. ideid?
arxsss
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 25 Veebr 2008 19:56
Asukoht: Harjumaa raasiku vald
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas arxsss »

oli siis kasu ikka :D , võibolla kesklukku mootor ära väsind,vahest teeb lahti vahest mitte. kisu uksepolster maha ,ega ennem targemaks ei saa.
graniit
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas graniit »

njah 2 nädalat võttis kaugelt, nüüd jälle peab vastu klaasi puldi panema et toimiks.
MV6Dawg
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 04 Sept 2013 16:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas MV6Dawg »

mul oli ka pult läbi kohe kui ostsin auto...natukeseks ajaks sain vahepeal tööle ja suvel isegi comfortclose süsteemi nautida aga mitte kauaks. soovitati kah uus alarmi süsteem peale panna, pidi see comfort värk samuti toimima uuest puldist.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Keskluku viperdused

Postitus Postitas Jospa »

Jah uus süsteemon mõistlik, igale pillile ei sobi näiteks: Jeep Grand Cherokee 2005 - , soetasime endale. Masinal on menüü setupis igasuguseid valikuid, lausa ajuvabad valikud, ühesõnaga saab validakas avad puldist juhi ukse või kõik uksed korraga. Kuna oli seadistatud juhiukse peale siis seadistasin ümber et ühe vajutusega tulevad kõik uksed lahti. Jõudsin koju, panin uksed lukku ja siis hakkas trall peale! Auto lõugab ja vait ei jää, vajuta mida tahad, lõpuks kakkusin süsteemi lahti ning hommikul läksi tartu Stereo Alarmi, tuli välja et järelturu alarm on nii pandud ühilduma et auto seting peab olema kogu aeg sama ning muuta ei saa....või osta uus alarm.
Näide siis sellest et nende asjadega võib igast nalja saada
Vasta