Tere Omegafännid

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Tere Omegafännid

Postitus Postitas omegaruulib »

Kas kellelgi on ka taoline teema, et peale süüte väljakeeramist ja uste lukustamist jäävad roolinupud põlema? Ja veel üks küss, kas kellegil on ää müüa kompukang, millel küljes ka kojameeste nivaator, nimelt soovin oma auto stereo välja vahetada. Jagage kogemusi või teadmisi. Autoks omega caravan 3,0 aastast 2000 ja makiks NCDC 2013
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: Tere Omegafännid

Postitus Postitas vivaldi »

Esiteks teema vales kohas, aga

Rooli nupud jäävad tõesti ka mingiks hetkeks peale uste lukustamist põlema. Milleks kompu kangile intervalli juurde tahad? Vihmasensor on vb juba tehasest paigaldatud.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tere Omegafännid

Postitus Postitas omegaruulib »

vivaldi kirjutas:Esiteks teema vales kohas, aga

Rooli nupud jäävad tõesti ka mingiks hetkeks peale uste lukustamist põlema. Milleks kompu kangile intervalli juurde tahad? Vihmasensor on vb juba tehasest paigaldatud.
Ma just tahan kompukangi koos nivooga soetada. Aga muidu käib mul kompu läbi automaki (NCDC 2013), tahan selle maki minema visata ja midagi uut asemele. Äkki annab see kang kuidagi tööle panna, sest mul värviline displei ka.
MartinQ
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 05 Veebr 2014 11:04
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Tere Omegafännid

Postitus Postitas MartinQ »

Suvalise makiga kõiki funktsioone sa kompus tööle ikkagi ei saa.


Muidu on mõni mode kõva tegelane lõugu laksutama, nüüd siis ei suuda keegi teemat õigesse kohta tõsta :D
Sõidukite ja haagiste rent Tallinnas
facebook.com/luxtransfeer - LuxTransfeer limusiinide rent Tallinnas ja harjumaal
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tere Omegafännid

Postitus Postitas reims86 »

vivaldi kirjutas:Esiteks teema vales kohas, aga

Rooli nupud jäävad tõesti ka mingiks hetkeks peale uste lukustamist põlema. Milleks kompu kangile intervalli juurde tahad? Vihmasensor on vb juba tehasest paigaldatud.
See intervalli ketas on sensorile tundlikuse regullimiseks, (Vähemalt mul Oomil oli ja Audil on)
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tere Omegafännid

Postitus Postitas meduus »

MartinQ kirjutas:Muidu on mõni mode kõva tegelane lõugu laksutama, nüüd siis ei suuda keegi teemat õigesse kohta tõsta :D
Sellele olen tahtnud alati tähelepanu juhtida aga tundub,et ma pole ainuke kes nii arvab.
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
tanel985
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tere Omegafännid

Postitus Postitas tanel985 »

Mind huvitaks samuti see võimalus, et asendades praeguse kojameeste kangi sellisega, millel otsas kompu juhtimise nupud, kas taoline kooslus toimiks sedasi, et ma näeks displeilt seeläbi vähemalt põhiandmeid küttekulude ja läbisõidu kohta. Praegusel originaalmakil on nähtavasti mõlemad cd-lugejad pekkis (nii maki lugeja kui ka cd-boxi oma). Minu makk samuti NCDC 2013. Olen rooli taga seda plastkatet tal kelladeploki kättesaamiseks paar korda ära võtnud küll, aga ei mäleta täpselt, kas seal leidus mingit lisapistikut, mida kompunuppudega kangi jaoks vaja.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Tere Omegafännid

Postitus Postitas Jospa »

Ilmselt tuleb sul ise leiutada ja uurida neid juhtmeid jne. Võid ehk küsida kusagil automakide paigaldamise kohast, nemad panevad näiteks vaheplokke/jullasid et aftermarketi makk näitab ka kellade kõrval displayl pilti/teksti. Nemad teavad ilmselt väga hästi.
tanel985
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tere Omegafännid

Postitus Postitas tanel985 »

Nojah, kui nüüd veidi mõelda, et kompu andmete edastamine käib läbi originaalmaki ja kui see vahelüli ära võtta, siis see enam võimalik ei ole. Aga seda teooriat veeretan siin uskumusega, et mingi väite kohaselt olla mõnedel ülemineku Omegatel selle kangi otsast võimalik nuppudega kompu andmeid näha. Ja kuna minu Omega tundub ka selline ülemineku variant olevat, et vanatüübi mootor peal aga facelift ise, siis peaksingi ikka alustama sellest, kas seal roolisamba juures on olemas lisapistik või ei...
Vasta