temperatuuri anduri juhe

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
hannes
Tänanud: 0
Tänatud: 0

temperatuuri anduri juhe

Postitus Postitas hannes »

Sai siis autol klapikambrikaane tihendid vahetatud ja süütepool aga tuli vist temperatuuri näidiku juhe lahti .Autoks omeba b 2.5 125kw.Oskab keegi äkki natuke nõu anda kuhu peaks temeratuuri andurile 1 yksik juhe minema ja kas seda juhet võimalik panna omale kohale kui mootor kompleksena peal .
tanel985
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: temperatuuri anduri juhe

Postitus Postitas tanel985 »

Kui ise temperatuuri anduri ja hiljem veel termostaadi vahetuseks sisselaset maha lammutasin oma 3-liitrisel mitu korda, siis mulle küll ei paistnud, et oleks võimalik kuidagi käsi sinna mootori taha ajada. Inimkätel pole piisavalt liigendeid selleks, ma arvan. Paraku pead sisselaske vähemalt osaliselt lahti võtma...

Näidiku anduri juhe käib ikka vastava anduri külge mis V6-l asub kahe klapikambri vahel, mootori tagumises otsas siis ja kahte V-poolt ühendava "silla" küljes, milles jahutusvedelik kulgeb.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: temperatuuri anduri juhe

Postitus Postitas Jospa »

Mul läks taga kolmikraani juurest lõdvik puru, ära parandades avastasin, et tempi ei näita. Et sinna juhtmele ( mille olin kogematta maha kakkunud ) ligi pääseda, võtsin maha kojamehed ja selle aluse plastik/metall kaane osa. No vot ja siis päeseb ka süütemooduleid ja asju maha võtma. Seda sisselaset on päris jama lahti võtta.
tanel985
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: temperatuuri anduri juhe

Postitus Postitas tanel985 »

See Jospa variant tundub ka hea olevat... Eks seda sisselaset ole jah kehva maha võtta. Aga kui seda ikka paar korda ära teha, siis on asi juba käpas :lol:
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: temperatuuri anduri juhe

Postitus Postitas Jospa »

ma pole lihtsalt viitsinud poodi minna ja endale õigeid torxe ostma ega ka Nm võtit
Vasta