K.võti ja kesklukk

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
kelme
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K.võti ja kesklukk

Postitus Postitas kelme »

tere. jama siis selline et poest välja tulles minu omega enam puldist uksi ei avanud.ei aidanud plõksutamine siit ei sealtpoolt sama ka pagassiga.proovisin siis võtmega juhiust aga ei keeranud lahti.olgu öeldud.et batarei uus puldil.sai toodud kodust teine pult ja asi toimis.kui kesklukku pole puldist pandud keerab võtmest ukse lukku aga ainult juhi oma teisi mitte.samas kui autost lükkan juhi nupu alla ei lähe ka teised uksed lukku vaid ainult juhi uks.targemad ütlesid,et võtmest peaks igas asendis ukse lahti saama.kellegil kogemusi?
Omega-98a
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 29 Sept 2009 00:18
Auto: Peugeot 307 1.6l 80kw; Citroen C4 GP 1.6HDi 80kw
Asukoht: Ääsmäe (Saue vald)
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: K.võti ja kesklukk

Postitus Postitas Omega-98a »

Mul 98a omegal ei saa juhi poolset ust lukust lahti võtmega siis kui olen pannud kesklukkuga lukku ja siis aku maha võtnud. Siis enam võtmega lahti ei keera, usun et lukku mehanism veidi roostes. Samas 2000a omegal seda mure pole.

Sul aga äkki vaja kesklukk uuesti paaritada võtme puldiga, sai teha ka kuidagi ilma arvutita aga ei mäleta mis moodi. Pidi vist võtme süütelukku panema ja süüte sisse keerama ja siis puldil mingit nuppu vajutama äkki oli kinni nuppu, võin ka eksida.
GM Tech2 & Lexia 3-ga seadmetega diagnostika ja programmeerimise võimalus.

Tel nr. 58 147 316
Niar
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K.võti ja kesklukk

Postitus Postitas Niar »

Omega-98a kirjutas:Sul aga äkki vaja kesklukk uuesti paaritada võtme puldiga, sai teha ka kuidagi ilma arvutita aga ei mäleta mis moodi. Pidi vist võtme süütelukku panema ja süüte sisse keerama ja siis puldil mingit nuppu vajutama äkki oli kinni nuppu, võin ka eksida.
Just nii. Võti sisse, käivitad mootori (vähemalt mina olen seda alati äsja käivitatud mootoriga teinud), vajutad uste sulgemise nuppu ja kui uksed lähevad lukku ja lukust lahti, siis on sünkroonitud. Aga jah, see süsteem ei toimi, kui auto on juba mõnda aega töötanud, seega tee seda koheselt pärast käivitamist.
kelme
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K.võti ja kesklukk

Postitus Postitas kelme »

aitähh proovin kohe järgi.
kelme
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K.võti ja kesklukk

Postitus Postitas kelme »

proovitud. aga tulemus sama.tegin täpselt nii nagu seletasite.ikkagi kui puldist lukustan siis võtmest lahti ei keera.idee järgi peaks ta ju kui autost seest juhi nupust lukku panen kõik 4 ust lukku panema .2000a 2,2 106kwkäiva mootoriga puldist läksid lukku ja lahti ikkagi probleem õhus.
kelme
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K.võti ja kesklukk

Postitus Postitas kelme »

helistatud siis läbi tuttava tartu opeli esinduse diagnostikule ja arvan,et lahendus olemas.kui autole on paigaldatud signalisatsioon mis minul ka on siis signa mehed pidavat juhi luku juures juhtme läbi lõikkama,et võtmest valvet maha ei saaks.ja pult mis mind poe juurde jättis pidavat saama arvutiga uuesti auto järgi programmida kui ta ise enam ei suuda.hind 15eurot
Vasta