Auto ei käivitu

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
gmyyr
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Auto ei käivitu

Postitus Postitas gmyyr »

Autoks on '96 aasta Omega B, 2.0 100kw, manuaal.
Hakkasin eile autosse makki ühendama, auto samal ajal käis ning kui maki ühendatud sain käis kaitsmekarbi lähedal särin ning auto suri välja, peale seda enam tööle ei lähe, aku olen maha võtnud, kaitsmeid olen kontrollinud. Ei oska probleemi leida, loodetavasti see makk mingit juhtmestikku maha ei põletanud.
Sümptomiteks on mittetoimiv kompuuter armatuuris, udutuled töötavad koguaeg kui tuled tööle panna.
Äkki on kellelgi kogemusi ja oskab mind suunata kuidagi?
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Auto ei käivitu

Postitus Postitas ahti22 »

gmyyr kirjutas:Autoks on '96 aasta Omega B, 2.0 100kw, manuaal.
Hakkasin eile autosse makki ühendama, auto samal ajal käis ning kui maki ühendatud sain käis kaitsmekarbi lähedal särin ning auto suri välja, peale seda enam tööle ei lähe, aku olen maha võtnud, kaitsmeid olen kontrollinud. Ei oska probleemi leida, loodetavasti see makk mingit juhtmestikku maha ei põletanud.
Sümptomiteks on mittetoimiv kompuuter armatuuris, udutuled töötavad koguaeg kui tuled tööle panna.
Äkki on kellelgi kogemusi ja oskab mind suunata kuidagi?
Eks sa kuskilt siis juhtmed kokku sulatasid. Kõige lihtsam. võta rooli alt need kaitsme ja relee pesad välja ning sii juba näha mis sul seal toimub. Samas võisid ka süüteluku põhja maha põletada.
gmyyr
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Auto ei käivitu

Postitus Postitas gmyyr »

Korras, läbi oli immo kaitse.
Vasta