K: generaator ei lae

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
caravan94
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: generaator ei lae

Postitus Postitas caravan94 »

Tere. Mure siis selles, et generaator ei lae 2.0 100kw omegal. Sai vahetatud pingeregulaator kuna laadis liiga hästi. vahetasin veel spidomeetri ploki välja kuna see oli veidi kärsanud, just "laadimistuluke" (aku pilt). Süüde sees mis tuled peaks põlema? Kas ergutus käib läbi kuskilt kaitsmest? Läbi süüte peaks käima?
rohelineomega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: generaator ei lae

Postitus Postitas rohelineomega »

Kas akutuli põleb kui süüde sees? Mul oli ka generaatori jama mõni aasta tagasi.Sai uus peale osta.Võin rääkida oma kogemusest. Tel.5289418
caravan94
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: generaator ei lae

Postitus Postitas caravan94 »

rohelineomega kirjutas:Kas akutuli põleb kui süüde sees? Mul oli ka generaatori jama mõni aasta tagasi.Sai uus peale osta.Võin rääkida oma kogemusest. Tel.5289418

Akutuli ei sütti... pean ka seda kahtlaseks, kuna läbi selle peaks ergutus olema
rohelineomega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: generaator ei lae

Postitus Postitas rohelineomega »

Mul akutuli ei põlenud.Vahetasin ära pingeregulaatori ja tabletid 900eek.Ei mõiunud.Käis mähkimisel 600eek.Ühe päeva pidas vastu.Lõpuks ostin poes uue .Uus maksis 4500eeku .Vana andsin poodi ja uue sain kätte 1500 eek.Olek pidanud kohe poodi minema. Oleks odavam tulnud.
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: generaator ei lae

Postitus Postitas Tuju »

Milles siis asi oli lõppkokkuvõteks ?
Geneka mähis läbi ?
Kiiret pole aga jõudma peab !
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: generaator ei lae

Postitus Postitas fallschirmjager »

enamus autoremondi kodades on stendid kuhu pannaxe genekas kylge ja vaadatakse laeb või mitte ja kui palju. üldjuhul oskavad õelda ka mis kamm on.
Vasta