NCDC 2013 USB sisend?

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
omegaruulib
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Okt 2014 20:13
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

NCDC 2013 USB sisend?

Postitus Postitas omegaruulib »

Kindlasti on see teema läbi tiksunud, aga kas on võimalik antud raadiole USB või AUX sisendit külge aretada? Olen ka mõelnud android raadiole, kus kõik asjad ühes pundis, aga tahan enne otsustamist targemate meeste arvamust kuulda.

Tänud
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3456
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: NCDC 2013 USB sisend?

Postitus Postitas Rax »

Youtube näitab kõik sooned ära kuhu vahele joota.
Pane sinna ncdc 2013 aux ja vaata
56232754
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2264
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: NCDC 2013 USB sisend?

Postitus Postitas Tomzz »

Aux i saab aga usb i...see kõrgem inseneri teadus :mrgreen:
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Kasutaja avatar
SilverASH
Klubiliige
Postitusi: 321
Liitunud: 04 Apr 2016 17:23
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: NCDC 2013 USB sisend?

Postitus Postitas SilverASH »

Auxi saab lihtsalt - siin on kaks juhendit:
1) http://www.club-opel.com/forum-tema/sie ... -pod-23538" onclick="window.open(this.href);return false;
2) https://www.youtube.com/watch?v=cNv7wbHZ6gU" onclick="window.open(this.href);return false;
Ise tegin esimese varjandi järgi. Oleks teinud teise varjandi järgi aga tol hetkel ma ei leidnud seda juhendit üldse.

USB'd aga sa orikale ncdc'le vahele ei pane. USB jaoks peaks sa täiesti uued trükkplaadid tegema jms, et see ncdc üldse seda usb'd lugeda oskaks. Ropult (ehk väga lihtsustatult) öeldes pm peaksid arvuti vahele ehitama usb jaoks. Lihtsam on kas 2 din makk või üldse arvuti sinna ehitada, kui ncdc USB'd lugema panna :mrgreen:

Edit: Kusjuures ise kuulan koguaeg raadiot ja ei viitsi enda telefoni sinna auxi kõlge ühendada. Ainult siis kasutan kui mõni pikem sõit on - nxt Tartusse :D

Aga selle esimese varjandi auxiga on natuke jama ka. Keegi sellest kuskil ei räägi kahjuks.
Nimelt auxi mängib kenasti aga helikvaliteet läheb väheke alla. Lood peavad ise kvaliteetsed olema, siis on norm kuulata. Kui mõni halva kvaliteediga lugu on siis ei kannata vabsjee kuulata. Teiseks ncdc tuleb päris põhja keerata heli valjuduse poolest, muidu ei ole miskit kuulda. Ja kui siis ära unustad, et heli põhjas ja maki peale ümber lülitad siis su kõrvad kohe mitte ei täna sind :D Ja viimaseks - esimese lahendusega kui muusika ei mängi siis on sahin kõlarites sees. Lihtsalt sahisebki koguaeg. Kui muss mängib siis pole probleemi.

Teistkorda ma seda esimest lahendust ei teeks - prooviks kas seda teist lahendust ja võtaks cd osa üldse vahelt ära nii palju kui saab või siis 2 din makk panna. 2 din makk lihtsalt maksab päris palju ja sellega on jälle omad agad. Nimelt peab sul mingi vahelüli olema, et Omega ekraan näitaks vajaliku infot. See on selle ncdc makiga kuidagi seotud. Aga ma enam ei jaksa seda kirjutada :D Foorumis infot küll 2 din maki kohta.
Vasta