Aju vahetuse probleem

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
Aare

Aju vahetuse probleem

Postitus Postitas Aare »

Tere

Selline mure. 96 Omega 2.0 16V aju kärssas maha. Lähemal uurimisel avastasin, et aju pärines aastast 1993 ja juhtmestik oli nn vana tüüpi.

Sai ühe lammutatud auto pealt ostetud 1996 aju ja juhtmestik, kuid auto tööle ei hakka. Süüte sissekeeramisel hakkab mootori tuli tihedalt plinkima ja starterit andes ei toimu (peale starter) midagi. St aju nagu taha ei võetagi.

Tundub, et probla on aju priogrammeerimises autole sobivaks. Kes seda teha oskaks?

Rooli all kaitsmekarbis on kohas nimega "variant coding" üks selline neljakandiline jubin, kus küljes on juhtmejupp ja seal küljes mingi kahetäheline kood. Kas on variant saada auto tööle, kui hankida aju ja juhtmestiku doonorilt see "kivi" ja panna see minu autole peale?
sipelga14
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Jaan 2010 09:54
Asukoht: Viljandi linn

Re: Aju vahetuse probleem

Postitus Postitas sipelga14 »

sul on probleem selles et immo on peal kui sa aju ära vahetad siis koos ajuga pead immo ka uue panema.immo on süüteluku küljes neljakandiline karp,juhtmed lähevad järgi.ja võtme sees on väike jublakas mille immo peab ära tundma.immost peaks saama kuidagi mööda ka hiilida,aga mina kahjuks ei oska sellekohapealt näpunäiteid anda.aga kõigelitsam on minna sinna samasse lammarisse ja küsida see immo ja võti.
Sülearvutite remont ja hooldus.
Sõiduautode diagnostika.
NB.Mind saab kätte ainult helistades.56975144
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn

Re: Aju vahetuse probleem

Postitus Postitas kait »

ei pea vahetama immot ka....tuleb lihtsalt immo plokk ja mootori juhtplokk omavahel tuttavaks teha.
Aare

Re: Aju vahetuse probleem

Postitus Postitas Aare »

Noh mina sulle eile helistasingi. :)
Vasta