airbagi tuli. kas padi avaneb v ei

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
lapik
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 12 Veebr 2007 20:14
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

airbagi tuli. kas padi avaneb v ei

Postitus Postitas lapik »

Küsimis siis selline, et kui airbagi tuli põleb kas siis avanevad või ei avane padjad?
Ise olen kuulnud jutte, et ei tohiks avaneda aga olen ka tundnud oma ninaga et avanevad. nimelt oli vöö lahti ning lõi bagiga ninaluu puru. :x
(see ei toimunud opeliga). saa siis aru avanevad või ei avane.
Asi selles, et esiistmel vaja turvahälliga last vedada.
Ma oma peaga mõtlesi, et tõmbaks kõrval istuja padjal juhtme küljest. Siit uus küssa kas sinna väga raske ligi pääseda või mitte.
Autopesula Riia 20 Tartus
avatud E-L 8-20 P 9-18
telefoni nr. mul 58346872
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: airbagi tuli. kas padi avaneb v ei

Postitus Postitas arska »

kui tuli p6leb siis see nagu näitab et viga on systeemis sees ja ahel ei toimi ja turva padi ei tohi tegelikult avaneda!
Image
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: airbagi tuli. kas padi avaneb v ei

Postitus Postitas Tim »

Kui kunde airbagi juhtme lahti ühendad on kogu süsteemis viga sees ja siis ülejäänud airbagid kah ei toimi.Kui tahad kunde turvapatja deaktiveerida siis esinduse rida või pead airbagi pistikusse ühendama õige takistusega takisti ja siis saad esi istmele ka turvahälli panna.
Mina ei hakanud üldse oma pead turvapadjaga vaevama ja turvahäll oli kogu aeg tagaistmel,täitsa hästi sai ka 1lapsevanem hakkama,kindlasti on aga erinevaid lapsevanemaid ja lapsi.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
viljar
Huviline
Postitusi: 221
Liitunud: 27 Juul 2009 14:55
Asukoht: Tallinn/Kehtna
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: airbagi tuli. kas padi avaneb v ei

Postitus Postitas viljar »

Oskab keegi õelda mis suurusega takisti tuleks külge ühendada et veateadet ei näitaks? Diagnostika näitas rooli ahelas katkestust, ise arvan et rooli lintjuhe on puru ja seda asendada hetkel ei kavatse.
Rambo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: airbagi tuli. kas padi avaneb v ei

Postitus Postitas Rambo »

ei ole küll kindel aga kui turvatool õiget pidi on siis ei ole ju hullu sest minu meelest ei tohi tooli tagurpidi panna. sest siis tuleb ju laks selga.
Rumsa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: airbagi tuli. kas padi avaneb v ei

Postitus Postitas Rumsa »

Turvasüsteemi veatuli võib ju põleda kuid avarii korral need süsteemid mis on korras, toimivad kindlasti. Kui ühendad ühe padja lahti näiteks siis kõik muu siiski toimib.
Vasta