K:spidokas ei tööta, põlevad erinevad tuled

Elektroonika jamab - anna teada
Andreas0110
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:spidokas ei tööta, põlevad erinevad tuled

Postitus Postitas Andreas0110 »

jansa24 kirjutas:Mul endalgi viskas see yle, et spido ei tööta ja ka see abs ning ka TC!
Võtsin siis kätte ja tõmbasin pumba maha ja võtsin laiali.
Leitsin sealt seest 2 releed ja 4 dioodi!
Mõõtsin testriga ära ja dioodid olid töökorras ja üks relee ka kuid teine relee oligi kutu! Lasin korra ka otse voolu releesse, et kas teeb klõpsu, yks tegi aga teine ei teinud mida testergi näitas.
Sain vähemalt teada mis releedega tegu ja nyyd siis hakkan uusi releesi otsima!
Kokkupannes ja autoga sõites vaatasin, et spido on tööle hakanud mis tuli mulle ka yllatusena kuid abs ei tööta!
Kui uued releed kätte saan, vahetan ära siis saab näha kas hakkab korralikult toimima või mitte!
Kas sa oled releed kätte saanud?
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:spidokas ei tööta, põlevad erinevad tuled

Postitus Postitas Marcouver »

Andreas0110 kirjutas:
jansa24 kirjutas:Mul endalgi viskas see yle, et spido ei tööta ja ka see abs ning ka TC!
Võtsin siis kätte ja tõmbasin pumba maha ja võtsin laiali.
Leitsin sealt seest 2 releed ja 4 dioodi!
Mõõtsin testriga ära ja dioodid olid töökorras ja üks relee ka kuid teine relee oligi kutu! Lasin korra ka otse voolu releesse, et kas teeb klõpsu, yks tegi aga teine ei teinud mida testergi näitas.
Sain vähemalt teada mis releedega tegu ja nyyd siis hakkan uusi releesi otsima!
Kokkupannes ja autoga sõites vaatasin, et spido on tööle hakanud mis tuli mulle ka yllatusena kuid abs ei tööta!
Kui uued releed kätte saan, vahetan ära siis saab näha kas hakkab korralikult toimima või mitte!
Kas sa oled releed kätte saanud?
Ostsin selle auto 6a tagasi ja sama veaga... vahetsin isd relee ja kôik töötab tänaseni. Kuid vahest harva, kui on libe vói ratas korra ringi on káinud, siis jãâb tc tuli tööle... varem seda polnud. Muidu kõik ok
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Vasta