K: Salongi vent. ???

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
ivoK

K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas ivoK »

Oskab keegi öelda, miks salongi vent töötab ainult 4-ndas astmes, kõik 1.2.3 aste on täielikult vait. ???

Reostaat, kui selline asi olemas omega-l ja selle viga, siis keegi võiks öelda kus see asub ja kust ma selle uue saaks.


terv. Ivo.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas kait »

99% reostaadi viga...juhul kui ilma el. kliimaseadmeta. Reostaat asub salongi ventika küljes.
ivoK

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas ivoK »

Kuna ma ise tegele teist marki autodega üldse ja ka ühel mudelil on olnud siiani reostaadi viga.

Aga kust ma sellele reostaadile ligi saan. ???
ivoK

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas ivoK »

endiselt veel huvi salongisoojendus mootori asukoha kohta, kus kohast ma sellele reostadile ligi saan. :roll:
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas Tim »

Salongi mootor asub kuskil kindalaeka all,falongiõhufiltri korpusest on ju näha ventilaator.Ligipääsuks tuleb tõenäoliselt palju lammutada aga mine tea,ehk pääseb ka kergemini.Tuleb sul endal asja kallale asuda ja siis näed mis ja kus.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
opelist

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas opelist »

Kas mitte kapoti alt peale salongi õhufiltri eemaldamist ei pääse ligi?
Edit: ei pääse :P
Viimati muutis opelist, 07 Nov 2009 19:13, muudetud 1 kord kokku.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas Tim »

Küll on hea et vana foorum arhiivina toimib... arhiiv/viewthread.php?tid=4544" onclick="window.open(this.href);return false;
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
ivoK

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas ivoK »

No igatahes üles ma ta leidsin ja maha võtsin, Jube roostes olid paar pistiku klemmi ja muidugi need spiraali klemmid olid ka väga roostes.

Puhastasin klemmid ja lasin kogu kupatuse Cleantronic-uga üle ja puhastasin veel suru õhuga. Nüüd töötavad nagu kõik astmed jälle (enne aga ainult 4-s). Aga hetkel puhub vent ka 0 asendis sama tugevalt kui 1 astmes ja kui 0-ist 1 peale keerata siis puhuri kiirus ei muutu, ainult 2-3-4 asend nende peale keerates puhuri kiirus muutub.

Arvatavasti oleks ikka uut reostaati vaja. :roll:

:?: :?: :?:
nibiru
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 08 Juun 2009 18:27
Asukoht: Nõo-Tartu

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas nibiru »

ivoK kirjutas:Aga hetkel puhub vent ka 0 asendis sama tugevalt kui 1 astmes ja kui 0-ist 1 peale keerata siis puhuri kiirus ei muutu, ainult 2-3-4 asend nende peale keerates puhuri kiirus muutub.

Arvatavasti oleks ikka uut reostaati vaja. :roll:

:?: :?: :?:
0- asendis puhub mul ka, kui konditsioneer on sisse lülitatud. Võib-olla peabki nii olema.
Omega 2.0 100kw ´94
Chrysler Grand Voyager 3,8 AWD ´97
jullo

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas jullo »

nibiru kirjutas:
ivoK kirjutas:Aga hetkel puhub vent ka 0 asendis sama tugevalt kui 1 astmes ja kui 0-ist 1 peale keerata siis puhuri kiirus ei muutu, ainult 2-3-4 asend nende peale keerates puhuri kiirus muutub.

Arvatavasti oleks ikka uut reostaati vaja. :roll:

:?: :?: :?:
0- asendis puhub mul ka, kui konditsioneer on sisse lülitatud. Võib-olla peabki nii olema.

Just nii ta peabki käima. Kui kont välja lükata jääb vent kah vait
ivoK

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas ivoK »

Sellega korras, hetkel töötavad kõik astmed. :)
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: K: Salongi vent. ???

Postitus Postitas Tim »

jullo kirjutas:
nibiru kirjutas:
ivoK kirjutas:Aga hetkel puhub vent ka 0 asendis sama tugevalt kui 1 astmes ja kui 0-ist 1 peale keerata siis puhuri kiirus ei muutu, ainult 2-3-4 asend nende peale keerates puhuri kiirus muutub.

Arvatavasti oleks ikka uut reostaati vaja. :roll:

:?: :?: :?:
0- asendis puhub mul ka, kui konditsioneer on sisse lülitatud. Võib-olla peabki nii olema.

Just nii ta peabki käima. Kui kont välja lükata jääb vent kah vait
Vot minu masinal see konditsioneeri ja puhuri värk millegipärast nii ei toimi,miks seda ei tea ja ega polegi eriti vajadust kah...Aga huvipärast tunnen huvi,et miks peab vent puhuma hakkama,kui kont sees on?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta