K: auto signaal

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: auto signaal

Postitus Postitas jyrps »

Veel selline küs. et, signaalile tuleb üskkõik kummale tuleb eelnevalt vajutada miskine 3-4 korda ja alles siis hakkab signaalitama ,kust seda viga otsida .Autoks siis omega b 98.a
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: auto signaal

Postitus Postitas Q-tok »

kontaktid rooli sees ilmselt otsa saanud..
Võid muidugi ka juhtmestiku rooli juurest üle kontrollida.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: auto signaal

Postitus Postitas Tim »

Samuti võid uurida signaali relee seisukorda.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
urso863
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: auto signaal

Postitus Postitas urso863 »

kus signaali relee asub.pole veel olnud aega uurida,mul signaali vajutades kuskil plõksub midagi aga pasun ei üürga.arvatavasti ka asi relees
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: auto signaal

Postitus Postitas Q-tok »

urso863 kirjutas:kus signaali relee asub.pole veel olnud aega uurida,mul signaali vajutades kuskil plõksub midagi aga pasun ei üürga.arvatavasti ka asi relees
Äkki leiad siit : forum/viewtopic.php?f=33&t=512" onclick="window.open(this.href);return false;
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: auto signaal

Postitus Postitas Tim »

Kui relee klõpsib signaali puppu vajutades,siis saad selle ju hääle järgi üles otsida.Rooli all kaitsmekarbis on see relee,peaks olema pisem must relee.Kaitsmekarbi kaane skeemil kindlasti vastav markeering.
Kui relee klõpsib,siis viga vist ikka mujal.Oled teist signaali proovinud,kui korras pistikud on?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: auto signaal

Postitus Postitas reims86 »

Minu oomil klõpsis kah ainult relee ja ükskord lihtsalt millegipärast näppisin ees pasunaid ja nende juhtmeid siis hakkasid ilusasti tööle, et uuri vb ei anna lihtsalt ühendust piisavalt.
Vasta