PALUN KIIRET ABI!

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
pakkam
Tänanud: 0
Tänatud: 0

PALUN KIIRET ABI!

Postitus Postitas pakkam »

Tervist,mure mul järgmine,eile sai soetatud endale uus sõiduk,Opel OMEGA 1995 aasta,2.5 125 kw V6.
eile siis hakkasin makki sisse panema,ning juusiis sai midagi seal lühitst,algul ei põlenud armatuuris väikesed tulukesed siis kui süüte sisse paned,ning ei töödanud el aknad,ülejäänud tuled armatuuris põlesid, nii,,hakkasin kaitsmeid otsima leidsin katkise kaitsme,vahetassin ära ning mõtlesin et hakkan sõitma ,,kuid ennäe imet,ei võta enam starterit järgi!????!
kui süüde panna sisse ja võtit keerata,ei juhtu absull mitte midagi,kui süüte paned sisse siis mingid klõpsud käivad kapotiall,aga see ka kõik! :cry:
Äkki keegi oskab aidata antud situatsioonis?
anda mulle nõu vms..?
ISE ASUN RAPLAMAAL!
Äkki saaks keegi kohalik heita pilk peale!
palun varjante mis võib olla ja kuidas korda saab,Veakooodide värkki lugesin kah foorumist,kuid ei saand sealt suht midagi aru,ei tea ka eriti autodest,sestap ka raske situatsiooon minujaoks!
raitz87
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: PALUN KIIRET ABI!

Postitus Postitas raitz87 »

tere, vaata kindalsti kõik kaitsmed üle sal rooliall. mul oli analoogne juhtum ühe 2,5diisliga, kui ma näppisin seal mingeid el. aknaid. läks ka kaitse läbi :) ja siis genekas ei laadinud ja armatuur oli täiesti pime :)
seal on armatuuriblokile üks kaitse kui ma ei eksi :)
ja tänu sellel on sul äkki aku tühjaks saanud, et möllasid, ja ei võta enam starterit järele :)
pakkam
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: PALUN KIIRET ABI!

Postitus Postitas pakkam »

Täpselt nii ongi!
AKU KRT OLI TÜHI :D
eemaldasin autoküljest starteri ,ning et starter eemaldada oli vaja mootoripadi ära võtta:D

NO ma ei tea..müts maha opeli inseneride ees.... :D :D :D :D
No ma ei tea ...


AGA TEEMA LUKKU! :arrow:
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: PALUN KIIRET ABI!

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Igaks juhuks võid kapote aluse relee ka üle vaadata, mis plöksus seal.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: PALUN KIIRET ABI!

Postitus Postitas grimreaper »

Mul ükskord juhtus nii, et näppisin tagumisi istmesoojenduse lüliti pistikuid ja läks mingi kaitse läbi, siis armatuuris asjad ei töödanud, ei kelladeplokk ega kompuuter. Oli ka mingi kaitsme läbi löönud. Auto muidu käima läks. Aga miks starteri eemaldasid kui aku tühjaks läks?
pakkam
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: PALUN KIIRET ABI!

Postitus Postitas pakkam »

Heh,Sest mina vaatasin tulede järgi et põlesid Heredalt,puhur puhus suure hoooooga,ja tõesti arvasin et Aku on täis,,Aga ennäe,,ei olnud täis.KINDLASTI PROOVIGE KÕIK SEDA VARJANTI!
See ka suht tingitud külmast, mul on uus aku peal,ning ei osanud arvatagi..! :wink:
Vasta