K: Haiuim

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
susi35
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Haiuim

Postitus Postitas susi35 »

arvan,et opelitest on köige sehfim kere just omegatel ja senaatoritel ning yhinen arvamusega et see n.ö. haiuim ei sobiks omegale!!!!! Arvan et sobib kyll ja just omegale mitte vectrale vöi astrale. Point on vaid selles et kas see oma -ja mis funktsiooni see täidab??? Kuigi olen uustulnuk siin portaalis vöi klubis,leian et ilgelt palju on mämmutamist-kysid haiuime kohta ja siis pörkad kellegi kolmanda arvamuse otsa :( seelline asi sakib 100ga!!! mind ei huvita su arvamus vaid vastus mu kysimusele-kas ja mis funktsiooni see täidab sest ka mina tahan oma antenni emeksisse saata et see ei saaks üks päev murtud ning asendada see tunduvalt sehfimaga- ehk siis HAIUIMEGA!!! Kas leidub asjalikke vastajaid??? Tänud...
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Haiuim

Postitus Postitas kait »

susi35 kirjutas:arvan,et opelitest on köige sehfim kere just omegatel ja senaatoritel ning yhinen arvamusega et see n.ö. haiuim ei sobiks omegale!!!!! Arvan et sobib kyll ja just omegale mitte vectrale vöi astrale. Point on vaid selles et kas see oma -ja mis funktsiooni see täidab??? Kuigi olen uustulnuk siin portaalis vöi klubis,leian et ilgelt palju on mämmutamist-kysid haiuime kohta ja siis pörkad kellegi kolmanda arvamuse otsa :( seelline asi sakib 100ga!!! mind ei huvita su arvamus vaid vastus mu kysimusele-kas ja mis funktsiooni see täidab sest ka mina tahan oma antenni emeksisse saata et see ei saaks üks päev murtud ning asendada see tunduvalt sehfimaga- ehk siis HAIUIMEGA!!! Kas leidub asjalikke vastajaid??? Tänud...
Ei no vabandan! Panen sulle siia siis ühe asjaliku vastuse: Jah, "Haiuim" võib (osade asrvates) täita oma funktsiooni "sehfima" plastikutükina. Ja ütlen ühe korra veel, et väikese plastiktükiga ei saa korralikku raadiosignaali. See võiks ju siililegi selge olla, et hea, tugev signaal vajab korralikku antenni, kaablit ja vastuvõtjat. Väikestesse plastiktükkidesse pakitakse tavaliselt GPS vastuvõtja antennid...oletan, et "haiuim" täidab tehase poolt paigaldatuna sama funktsiooni.
susi35
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Haiuim

Postitus Postitas susi35 »

:) ok,vastus ammendatud.Seda oligi vaja töestada-et kas ta ikka täidab oma funktsiooni vöi ei sest pelgalt ilu pärast pole ju seda mötet peale toppida....:) tänks
Vasta