Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
Vasta
mihkelmihkel
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Postitus Postitas mihkelmihkel »

Hei!

Kust on Omegal ('94 100kW) kõige lihtsam vedada voolujuhe aku pealt salongi. Mööda uksealuseid liiste plaanin ta pagassi edasi viia, aga huvitab just see, kuidas on kõige lihtsam mootoriruumist salongi saada. Hea oleks kui puurima ei peaks midagi.
oblikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Postitus Postitas oblikas »

mina vedasin ülevalt tiiva äärest, tundus kõige mõistlikum. hea taskulambiga on paras vaadata, suunad valguse mootoriruumist ja vaatad kust kohast seest paistab :mrgreen:
mesasja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Postitus Postitas mesasja »

seal olemas need kummi kohad, kust saad läbi viia juhtmed...juhi poolt
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Postitus Postitas arska »

ma olen sama moodi vedanud juhi poolt juhtme,kummi luti sisse augu teinud ja sealt salongi!
Image
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Postitus Postitas Omega3 »

Sai isegi kunagi seal rooli süsteemi juurest kummi tihendi vahelt kaabel läbiaetud:)
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Postitus Postitas Marcouver »

Minul on kõige lihtsam viis:

Aku pealt otse alla,mõõda auto põhja, juhi istme taga all põhja sees on vee äravoolu akuk sealt sisse ja tagand läbi istme alt pagassi.

Siiani pole probleeme olnud niiskusega, kuna seal neid 2 auku. Hea lihtne viis kaabelduseks
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Postitus Postitas arska »

Marko540 kirjutas:Minul on kõige lihtsam viis:

Aku pealt otse alla,mõõda auto põhja, juhi istme taga all põhja sees on vee äravoolu akuk sealt sisse ja tagand läbi istme alt pagassi.

Siiani pole probleeme olnud niiskusega, kuna seal neid 2 auku. Hea lihtne viis kaabelduseks
saa tegid kyll väga naljakalt,ma pole kuulnutki sellist ennem et niivisi keegi teeks,k6ik kes mu tuttavad soomes muusikaga tegelevad on ikka autost seest viinud juhtmeid mitte väljast! :lol:
Image
mihkelmihkel
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Postitus Postitas mihkelmihkel »

Mootoriruumist juhet salongi saada oli Omegal küll üllatavalt lihtne. Kummilutist mul juba lisatulede juhtmed olid läbi torgatud. Sealt surusin oma 10mm toitejuhtme ka läbi.

Koht kus probleeme tekkis oli hoopis rca saamine maki taha. Sellega ma ei saanudki hakkama ja armatuuri ei tahtnud laiali võtta, seega tegin natuke jama. Nimelt vedasin juhtme esipaneel eest sealt telefonitopsikust sisse. Üsna rõve näeb välja ja endal on ka häbi :oops: Aga mis teha kui laiskus nii suur on :D

Viimati kui Escordile juhtmeid vedasin, siis oli vastupidi. RCAga ei olnud mingeid probleeme, aga voolujuhtmega oli kõvasti jamamist. Spidokas tuli eest ära võtta ja kuskilt spidoka trossi juurest sai salongi.
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Voolujuhe mootoriruumist salongi?

Postitus Postitas paikas »

salongi voolu saab nii, et võtad maha selle kojameeste plastiku ja siis kohe näha paremal ääres on juhtmepundar mis läheb salongi või kui automaat siis sellest kummipunnist mis siduri pumba augul ees on. RCA vedamine ka lihtne tuleb ajada maki august ülevalpoolt jalgadele puhumiseks olevaid soenduse torusid ja saab kõrvalistuja poolt ilusti näpud armatuuri ajades kätte, edasi kui kesk konsooli alt vead siis tagaistme põhi maha ja ei pea kesk konsooli ka eemaldama, ajad käe tunneli pealt kesk konsoolile nii lähedale kui võimalik ja saad ilusti otsad kätte. omal nii veetud ja väga rahul kõik on peidus ilusti ja häireid pole.
Vasta