K:Maki kood ei tule maha

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
v6omega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas v6omega »

Mure selline ,et sai aku ööseks tuppa toodud ja hommikul sai kogematta 3 x valesti kood sisestatud.
Nüüd on ees kiri safe 7 ja koodi enam sisestada ei lase.Proovisin ka seda varjanti ,et jätsin maki sisse 3 h
aga ei midagi,ehk kellegil on kogemusi.Makk ise on philips ccr600
Adi King
Huviline
Postitusi: 309
Liitunud: 15 Apr 2008 20:01
Asukoht: Saaremaa, Kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas Adi King »

Kolme korraga ei tohiks küll lukku minna veel, mul endal ka koodiga...safe 7 näitab ju et 7 korda saad veel sisestada?(või eksin ma?)Mis muud kui keera süüde välja ja sisse tagasi hoia AS nuppu all ja lülita makk sisse ja proovi uuesti :| Enne otsi õige kood ka üles :P Võid ju aku uuesi maha võtta korra ja jälle proovida äkki laseb siis safe 7st edasi kah panna... Muud küll ei oska soovitada hetkel.
Opeli fänn
BMW e60 530d 170kw.
v6omega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas v6omega »

Isegi imestasin ,et enam ei lase koodi panna .Õige kood on olemas ,proovisin ka aku juhtmed maha aga ei midagi.
Täitsa müstika viska või minema makk
Adi King
Huviline
Postitusi: 309
Liitunud: 15 Apr 2008 20:01
Asukoht: Saaremaa, Kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas Adi King »

Njaa, ega muud ei oskagi soovitada et jäta makk mõneks tunniks sisse, ehk hakkab vilkuma jälle seal ekraanil. Jäta kauemaks kui 3h :D
Opeli fänn
BMW e60 530d 170kw.
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas chandler »

Hoia ja pikemalt isegi kui 3 tundi siis sees makki. Ja kas proovisid ikka koos sisselülitus e. häälenuppus ja AS nuppu koos, siis peaks piiksu tegema.variant, et hoia isegi öö otsa sees makki ja kui võimalik siis ka võti süütelukus.
v6omega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas v6omega »

Hoitsin jah koos sisselülitus nupuga AS all,homme lähen maale ja proovin siis terve päev makil sees olla koos süütega
ja eks annan siis teada kuidas läks :wink:
sipelga14
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Jaan 2010 09:54
Asukoht: Viljandi linn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas sipelga14 »

peaks olema ka selline varjant,et et tuleb makk lahti võtta ja maki sees peaks olema mingi pisike patarei mis hoiab seda koodi mälus.kui see patarei eemaldada siis ei tohiks enam makk koodi küsida või vähemalt peaks saama uuesti koodi panna.aga ei tea kindlalt kas sellel makil on nii,endal oli kunagi ühe vanema blaupunkti makiga sama jama ja sellel oli see patarei seal olemas ja kui ma selle ära võtsin siis ei küsinud enam koodi.
Sülearvutite remont ja hooldus.
Sõiduautode diagnostika.
NB.Mind saab kätte ainult helistades.56975144
v6omega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas v6omega »

Tänud sulle proovin ka seda varjanti :wink:
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas Tim »

Nii igaks juhuks küsin,kas see kood ikka enne on toiminud?
Minumeelest polegi vaja raadiot 3h süütega sees hoida.Kui omale omega tõin,siis oli juba eelnevalt keegi raadoile valesti koode sisestanud,neid üleloetud safe varjante minumeelest polnudki enam ees-ühesõnaga lukus mis lukus.Sõitsin siis Tallinnast Virtsu poole ja Virtsus mingi aeg lülitasin raadio prooviks sisse ja siis küsis küll koodi ja 1.korraga asi toimis.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas o:mega »

Mis siin ikka ennustada. Kui kellelgi on maki manuaal siis võiks inimest ju aidata. Olen manuaali järgi koodi sisestanud aga see oli piisavalt ammu. Aga Philipsil mäletamist mööda läks mõneks tunniks lukku alles peale 10x vale koodi sisestamist. Oluline oli ka süüte sisse keeramine ja nupu all hoidmise järjekord. Küsimus veel selles, et mis koodi sisestasid 3x, et tead et ülejäänud 7x sama koodi sisestades õnnestub raadio tööle saada.
v6omega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas v6omega »

Olen ka varem koodi sisetanud ,siis õiget koodi ja pole probleemi olnud,lihtsalt oma hajameelsusest sai automaatselt teise auto
maki kood 3 korda sisestatud,kuid nüüd kui vajutan poweri ja AS nupu sisse ei toimu piiksugi ,väga imelik kuigi näitab ,et 7x veel jäänud.
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas chandler »

v6omega kirjutas:Olen ka varem koodi sisetanud ,siis õiget koodi ja pole probleemi olnud,lihtsalt oma hajameelsusest sai automaatselt teise auto
maki kood 3 korda sisestatud,kuid nüüd kui vajutan poweri ja AS nupu sisse ei toimu piiksugi ,väga imelik kuigi näitab ,et 7x veel jäänud.
ära väga nende koodidega rapsi seal siis. muidu läheb päris lukku. proovi siis enne vbolla tõesti hoida pikalt makki sees või proovida makil eemaldada see patarei või lisatoitejuhe.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas o:mega »

Vist ikka vastupidi, et toitevool taga oleks. Ei tohiks vahet olla kas raadiol pilt ees või mitte. Protsessor peab lihtsalt oma aja täis tiksuma. Kas mul õieti meeles, et hoiad all AS nuppu keerad süüte sisse ja siis saad koodi sisestada?
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas chandler »

o:mega kirjutas:Vist ikka vastupidi, et toitevool taga oleks. Ei tohiks vahet olla kas raadiol pilt ees või mitte. Protsessor peab lihtsalt oma aja täis tiksuma. Kas mul õieti meeles, et hoiad all AS nuppu keerad süüte sisse ja siis saad koodi sisestada?
jah, toitevool peab taga küll olema. aga selle patarei või maki toitejuhtme eemaldamise mõte on selles, et nullib nn vahemälu või aju ära.
v6omega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Maki kood ei tule maha

Postitus Postitas v6omega »

Huvitav kui ml 10 h makk sees on kas akut kohfiks ei tõmba :?
Vasta