K:Bose helisüsteemi woofer

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
Vasta
Priidik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Bose helisüsteemi woofer

Postitus Postitas Priidik »

Enne kui hakkan lahti lammutama sooviks teada ,et kuna plaanis vahetada opel omega b-l orginaal stereo välja,kuid autosse tehase poolt ehitatud Bose woofer pagassi,kuidas oleks võimalik,et peale makki vahetust jääks woofer ka tööle?Kuidas ta on ühentatud on üldse tehase stereoga?Autoks Opel Omega 98a universaal.
schmidt
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 27 Jaan 2007 19:00
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: K:Bose helisüsteemi woofer

Postitus Postitas schmidt »

Ei ole küll konkreetse masinaga kokkupuudet olnud, aga reeglina on käredamad tehase süsteemid võimendiga ja high inputiga, seega peaks sinu süsteemis jääma woofer toimima.
Makist saad muidu subwoofrit juhtida ka?
Kui ei, siis toimib ka uue makiga 100%
Priidik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Bose helisüsteemi woofer

Postitus Postitas Priidik »

schmidt kirjutas:Ei ole küll konkreetse masinaga kokkupuudet olnud, aga reeglina on käredamad tehase süsteemid võimendiga ja high inputiga, seega peaks sinu süsteemis jääma woofer toimima.
Makist saad muidu subwoofrit juhtida ka?
Kui ei, siis toimib ka uue makiga 100%
Päris eraldi regulaarida woofrit ei saa makkist jah,aga huvi pärast küsin kus ta signaali võtab,on tal eraldi väljund vms?
schmidt
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 27 Jaan 2007 19:00
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: K:Bose helisüsteemi woofer

Postitus Postitas schmidt »

Nagu ma ütlesin, siis kokkupuude sellise süsteemiga mul puudub.
Aga.
Proovi sättida faderit ette ja taha, kui subwoofer saab signaali läbi kõlarite, siis peaks subwoofri valjus samamoodi kaasa käima taga kõlaritega.
Kui faderi sättimisega midagi ei muutu, siis saab edasi mõelda.
Kõige lihtsam oleks mööda kaableid järge ajada, kust suppari signaal ikkagi tuleb.
Arriba
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Aug 2006 20:55
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Bose helisüsteemi woofer

Postitus Postitas Arriba »

mul küll sedaan omega ja kaks kõlli taga klaasi juures. ja signaal tuleb võimust mis asub seal samas ääres kus varuratas:)
Vasta