K: Antenni kohta

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Antenni kohta

Postitus Postitas ultimaco »

meduus kirjutas:Äkki vahetaks maki ära?(prooviks teist)
Ise olen siin võimusid katsetanud siseruumides antenniks jupp vasktraati ja mängib probleemiteta.
pole teist makki hetkel võtta kuskilt :D
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Antenni kohta

Postitus Postitas Omega3 »

Tim kirjutas:Universaalil on anennikaabli jätkukohad vasakul tagatiiva sees(tule juures) ja juhi vasaku jala juures oleva plastkatte tega.
Kõigepealt kontrolli need üle ja siis uus antenn jne.
No seal neid juhtmeid igasuguseid,mille järgi ära tunda see õige ?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Antenni kohta

Postitus Postitas Tim »

Peenike punane juhe.... :lol:
Antennikaabli ju tunned ära!Kui ei,siis uuri milline kaabel suunudub raadio antenni pesasse.
Selles arvutis pole mul pilti kahh näidata.Ühendused on musta plastik kiirühenduse moodi,mingit võru tuli vist liigutada ja siis sai ühenduse lahti tõmmata.Küll sa leiad!

Panen siis pildi ka tagatule juures olevast antennikaabli jätkust.
Pilt
Viimati muutis Tim, 25 Aug 2012 10:47, muudetud 1 kord kokku.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Antenni kohta

Postitus Postitas Omega3 »

Tim kirjutas:Peenike punane juhe.... :lol:
Antennikaabli ju tunned ära!Kui ei,siis uuri milline kaabel suunudub raadio antenni pesasse.
Selles arvutis pole mul pilti kahh näidata.Ühendused on musta plastik kiirühenduse moodi,mingit võru tuli vist liigutada ja siis sai ühenduse lahti tõmmata.Küll sa leiad!
Jah....ega see pole nii lihtne...kui sul mittu ühe sugust juhet siis raske eristada mis on mis...aga eks ma siis vaata...
Oleks muidugi hea kui kellegi mõni skeem näidata?
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Antenni kohta

Postitus Postitas o:mega »

Loodan, et oled lahenduse leidnud. Kui mitte, siis mine kellegi juurde, kes autoaudioga raha teenib. Kui ei tea, milline juhe on antenni oma siis teadmiseks, et see on koaksiaalkaabel.
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Antenni kohta

Postitus Postitas Omega3 »

o:mega kirjutas:Loodan, et oled lahenduse leidnud. Kui mitte, siis mine kellegi juurde, kes autoaudioga raha teenib. Kui ei tea, milline juhe on antenni oma siis teadmiseks, et see on koaksiaalkaabel.
Tähendab et leidsin ülesse arvatavasti selle halli orgiaal kaabli mis juhipool vasaku jala juures plastik kaarbi alt välja tuli...ja seal oli ka liite koht näha...
Vasta