K;OMEGA B orig. makk

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
poison1991
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas poison1991 »

ma saan aru küll milleks see kood on, aga mul ei tee makk mitte midagi, hoitsin seda nuppu all seal päris kaua aga midagi ei teinud:S
Mul kood ja vägid kõik olemas.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas Q-tok »

poison1991 kirjutas:ma saan aru küll milleks see kood on, aga mul ei tee makk mitte midagi, hoitsin seda nuppu all seal päris kaua aga midagi ei teinud:S
Mul kood ja vägid kõik olemas.
raadio lülita välja,siis hoia AS nuppu all,siis hoia endiselt all ja vajuta raadio tööle ja siis tuleb PIIIIKS ja siis tuleb koodisestamis võimalus.
poison1991
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas poison1991 »

Tänud:P
Sain maki ilusti tööle:D
consa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas consa »

Kas esindusest VIN koodi järgi öeldakse seda radio passi? Asi selles et omal raadio ja kassett töötavad aga cd-ga viskab safe kirja ette.
innu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas innu »

koodi saab igast OPELI esindusest :!:
consa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas consa »

Huvitav saatsin Amservi maili aga pole mingit vastust saanud.Peab vist koha peale nõudma minema
consa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas consa »

Saatsin täna Opelaasi maili samal teemal,eks näis kas sealt suvatsetakse vastata.
consa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas consa »

Kui kedagi huvitav äkki sama asi siis Opelaas ei saa aidata,küll saatsin aga Viking Motorsisse maili ja sealt tuli siuke vastus:

Tere
Raadio koodi tellimiseks tuleb tulla koos tehnilise passiga meile ja maksab see 300.-

Lugupidamisega
Marti Roondi
Teeninduse meister
Rebane89
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas Rebane89 »

oopeli esindus sai minu meelest aidata küll, kuid see maksis hinge hinda, eriti kui oli see koodijublakas.
consa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas consa »

Njah,asi nii kaugel et rebisin maki ise seest välja sukavarrastega ja keegi oli maki peale pastakaga kirjutanud ilusasti 4 kohalise koodi.Ühendasin tagasi ja sisestasin koodi ilusti aga ikkagi ei saa kuulata plaate.CDC safe displayl ees.Googeldasin seda asja veel ja hakkab vist selguma et seda ei saagi enam tööle.On keegi veel sellise jamaga müranud? Makk on Philips ccr2006.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas Q-tok »

CD ja Raadio jaoks on eraldi koodid tavaliselt!
consa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas consa »

Q-tok kirjutas:CD ja Raadio jaoks on eraldi koodid tavaliselt!

Sellel mitte,googeldades asi nii selgus.Ja paljudel sama probleem ja ei leiagi mingit lahendust.
consa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K;OMEGA B orig. makk

Postitus Postitas consa »

Ei tea,mina loobusin.Ostsin Audiocityst selle paneeli (http://audiocity.ee/tdetail.php?cat=246&de=8027" onclick="window.open(this.href);return false;) ja tellisin Pioneer maki omale (http://www.autostuudio.ee/tooted.html#" onclick="window.open(this.href);return false;).Heli parem ja välimus jäi ka täitsa mõnus.(Ühendamisel tuli aint juhtmed kollane-punasega ja punane-kollasega ühendada)Kel huvi,võib mu originaalraadio endale saada peenraha eest.
Vasta