kas keegi teab.

Heli ja videotehnikaga puudutavad postitused
Vasta
hal070
Tänanud: 0
Tänatud: 0

kas keegi teab.

Postitus Postitas hal070 »

kas keegi teab kas selline asi istub ja kas hakkab originaal omega bose süsteemiga tööle .selline asi lingil.
http://www.alibaba.com/product-gs/46854 ... D_For.html" onclick="window.open(this.href);return false;
hal070@hot.ee
või PM..
ette tänades.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas keegi teab.

Postitus Postitas kait »

Mia aasta omega? Mis display? Häält kuuled küll, kuigi võimendi sisendsignaal on vale ja tapad mingi hetk ilmselt võimu ära.
hal070
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas keegi teab.

Postitus Postitas hal070 »

mul auto 2001 aasta ja bose stereo ja praegul on 2-dinine sees ja originaal kõlarid ja woofer kõik toimib ästi aga tahaks originaal just sellist sinna panna.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas keegi teab.

Postitus Postitas kait »

Kõlarid ja võimu pead valja viskama. Kaotad roolinupud ning kompuutri toimimise.
hal070
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas keegi teab.

Postitus Postitas hal070 »

ei pea midagi välja viskama toimib väga ästi ,mul juba 4 aastat nii käinud ja panin 2dinise sisse ja nüüd Mf kah toimib.võimu juures tuleb el antenni juhe mis annab impulsi tõsta penikese punase jutme peale panna ja asi toimib.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas keegi teab.

Postitus Postitas kait »

hal070 kirjutas:ei pea midagi välja viskama toimib väga ästi ,mul juba 4 aastat nii käinud ja panin 2dinise sisse ja nüüd Mf kah toimib.
Jah, MF saab toimima, kui makk seda toetab, enamusel on vajalik ka vastav vaheadapter paigaldada.

Bose võimendi ei kasuta sisendiks ei kõlari väljundit ega ka liiniväljundit, vaid midagi vahepealselt. Jah, ta töötab - see tähendab, et hääl tuleb, aga see pole korrektne. Millist siganaali sa võimendisse lased ? Kõlariväljundit?

Samas ei tohiks ka Bose kõlareid muude makkidega, võimenditega toita, kuna Bose kõlarid on 2oomised ja koormavad oluliselt lõppvõimendit.
hal070 kirjutas:võimu juures tuleb el antenni juhe mis annab impulsi tõsta penikese punase jutme peale panna ja asi toimib.
Millest sa räägid??
Vasta