Soojenduse probleem

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
Ulvar
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Soojenduse probleem

Postitus Postitas Ulvar »

Tere sai siis soetatud 98a opel omega aga sisse ei taha puhuda sooja korralikult,oli ka uduga probleeme, :shock:
Vaatasin siis koik üle et oleks vedelik normis ja nii edasi kuivatasin ka auto seest ära korralikult enam udu ei ole aga puhub siiski ainult leiget õhku (tegemist kliimaga variandiga ) kui kohapeal tuure antsin siiis tuuritamise ajal hakkas sees ka sooja õhku puhuma kui tuuritamise lõpetasin siis läks asi jälle leigeks (külma lähedale ) auto sõites samuti soojaks ei lähe
Kasutanud olen eco reziimi ja olen tempi hi peale pannud ja proovinud ka muid temperatuure miski ei mõju
Kas võib olla viga veepumbas ?
Ise väga ei jaga loodan et kõüsimus väga rumal pole 8)
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Soojenduse probleem

Postitus Postitas raudpats0 »

Ulvar kirjutas:Tere sai siis soetatud 98a opel omega aga sisse ei taha puhuda sooja korralikult,oli ka uduga probleeme, :shock:
Vaatasin siis koik üle et oleks vedelik normis ja nii edasi kuivatasin ka auto seest ära korralikult enam udu ei ole aga puhub siiski ainult leiget õhku (tegemist kliimaga variandiga ) kui kohapeal tuure antsin siiis tuuritamise ajal hakkas sees ka sooja õhku puhuma kui tuuritamise lõpetasin siis läks asi jälle leigeks (külma lähedale ) auto sõites samuti soojaks ei lähe
Kasutanud olen eco reziimi ja olen tempi hi peale pannud ja proovinud ka muid temperatuure miski ei mõju
Kas võib olla viga veepumbas ?
Ise väga ei jaga loodan et kõüsimus väga rumal pole 8)
termostaat plus veepump

lisaks võib vajada vahetust salongiradikas
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Soojenduse probleem

Postitus Postitas petzp »

Kui mootori temp on ilusti normis, on salongiradikas umbes. Vigase termostaadi ja/või veepumba puhul ei tohiks mootori temperatuur normis püsida. Salongiradikas kipub jahutusvedeliku lekkepeataja kasutamise tagajärjel ummistuma.
ripspeed
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Soojenduse probleem

Postitus Postitas ripspeed »

Salongiradikas, been there done that. Vahetasin enne pumba, kolmikklapi ja termostaadi ära. Lõpuks lahenes salongiradika vahetusega.
Vahetus max 1h kui esimest korda teed.
Vasta