K:Plokisoojenduse paigaldus.

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas Tim »

Pilt
Sain sellise kütteelemendi...oli paigaldatud vanale pesukotile jahutusvedeliku lõdvikusse.Kas seda jurakat on võimalik 100kw mootoriga omegale võimalik nii paigaldada,et hakkaks asi toimima.Kuna asi on paasjagu suur ,siis ei leidnud sellist kohta kuhu seda paigaldada ja muidugi peab ka jahutusvedeliku tsirkulatsioon tekkima...on kellelgi sellise asjaga kogemusi või mingeid ideid veel.
Esialgu on tunne,et sellega ei saa muud teha kui lihtsalt omale "teevett"soojaks teha :lol:
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas Tim »

Uurisin natuke oma pildigaleriist asja...varjant on et paneks kütteelemendi jahutusvedeliku kollektori ostas oleva lõdviku vahele ja tsirkulatsiooni tekke võimalus oleks läbi üsna peene lõdviku(~1/2 "),mis asub generaatori kohal m.ploki küljes.
Pilt
Sellel "kolmikul" ei ole termostaati ka sees ja siis peaks ehk tekkima vajalik tsirkulatsioon.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas riskikuller »

tee soojendajast paremaid pilte. vast hakkab siis mote jooksma
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

pane mootoriplokki asi muidu ei ole mõtet panna(termostaadi taha ei ole mõtet),
Võid eraldi teha torust pesa sellele küttekehale ja lõdviku vahele panna nii, et lõdvikud jääksid küttekehast kaugemale aga kas oleks effekti?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas Tim »

Omega Sport Packet kirjutas:pane mootoriplokki asi muidu ei ole mõtet panna(termostaadi taha ei ole mõtet),
Võid eraldi teha torust pesa sellele küttekehale ja lõdviku vahele panna nii, et lõdvikud jääksid küttekehast kaugemale aga kas oleks effekti?
Selles ma kahtlengi,et kas saavutan effektiivse jahutusvedeliku tsrkulatsiooni nii,et vahepeal jahutusvedelik lõdvikus maha ei jahtuks.
Kui ploki sisesest kütteelemendist rääkida,siis tuli meelde,et mul on ühel siksil selline vidin küljes...aga kas see omega mootori plokki sisse läheb/mahub.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Sisse vast isegi mahutaks kuidagi ja saaks toimima ka, aga kas ta muu kila kola vahele ka ära mahub
veiks
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas veiks »

Mul oli kunagi 1-se põlvkonna Vectra 1.7diesel ja sellele lasin plokisoojenduse panna. Paigaldati ploki külge, seal olevat plokist mingi "kork" ära võetud ja sinna asemele sobiski.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas Tim »

veiks kirjutas:Paigaldati ploki külge, seal olevat plokist mingi "kork" ära võetud ja sinna asemele sobiski.
Täpselt sama asi on ka mul ühel sigullil aga kas see küttekeha omega plokki ära mahub...ja praeguseks on juba natuke hilja,külm juba nii suur,et ei viitsi praegu jamama hakata(loll on see kes vabandust ei leia).
Kuigi külma tundub veel jaguvat aga pole praegu sellist garaaži kus toimetada,külm(ruumid kütteta) ja lumehanged ukse ees.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas o:mega »

See on pm mõttetu lelu. Mul oli taoline autol ostes peal. Juhtmed küll juure pealt ära näritud. Aga põhiline oli see, et ta oli pandud kõige mõttetumasse kohta. Selle lõdviku vahele mis tuleb plokist ja läheb ülevalt radikasse.
Kui soovid väga seda lelu installida siis pigem lõdviku vahele mis on enne veepumpa. Aga seal jällegi termostaat vahel. Siis hakkab lihtsalt radikast läbi käima. Väikest ringi vist ei jõua see soojaks ajada. See liin jookseb langevas joones.
Vot selline arvamus.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas Tim »

o:mega kirjutas: Selle lõdviku vahele mis tuleb plokist ja läheb ülevalt radikasse.
:lol: No selle peale ikka annab tulla!
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas MegaHabe »

Äkki siit on mingit abi http://www.defa.com/finn_dok_h.php3?mer ... ang=&ndid=" onclick="window.open(this.href);return false;
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Plokisoojenduse paigaldus.

Postitus Postitas arska »

siis kui ma enda v6 omiga veel talvel ringi s6itsin siis panin ikka ploki kylge,k6ige ettem koht,isegi talvel k6ige käredama pakasega kui syyte sisse panid t6usis näidik alt poot järgmise kriipsuni,mina isiklikult soovitaksin ikkagi sellist kytte keha mis läheb ploki kylge ikka,ei ole raske installidagi!
Image
Vasta