Kuidas eemaldada naastud naastrehvist?

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
BadJ77
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kuidas eemaldada naastud naastrehvist?

Postitus Postitas BadJ77 »

Vabandan, kui rumal küsimus, aga ehk on kellelgi hea lahendus omast kogemusest pakkuda.
Nimelt mingist talvest alles 2 rehvi, milledest ühel naastud praktiliselt kõik ära kadunud, aga teisel osad sees, talveks nad enam ei sobi, aga kui naastud eemaldada, saaks mustri poolest (mis on väga korralik) vabalt 1-2 suve ära sõita.
Ei leidnud ka foorumitest kuigi tarka advaissi. Ei hakanud ise kruvika või tangidega surkima igaksjuhuks.
Viimati muutis BadJ77, 07 Mai 2011 00:52, muudetud 1 kord kokku.
kalmer1102
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kuidas eemaldada naaastud naastrehvist?

Postitus Postitas kalmer1102 »

Tavaline lapik kruvikas vahele ja vääna välja :D (vaata et silma või kuhugi ei lenda!!! :oops: )
Ma olen nii teinud.
urxmotors
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kuidas eemaldada naaastud naastrehvist?

Postitus Postitas urxmotors »

kalmer1102 kirjutas:Tavaline lapik kruvikas vahele ja vääna välja :D (vaata et silma või kuhugi ei lenda!!! :oops: )
Ma olen nii teinud.
nii ta käib jah, kui tahad neid välja saada, aga arvestama pead , et enamus juhtudel, mis mina vähemalt näind olen on see, et need naelaaugud venivad hiljem välja ja võivad hakata õhku välja laskma. seda küll mitte niipea. ilmselt umbes aasta v 2. pärast, aga muidugi rehvid ja sõidustiil ja muidugi teekate erinev seega ei pruugi seda ka juhtuda, lihtsalt mainin ära.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kuidas eemaldada naastud naastrehvist?

Postitus Postitas Omega 978 »

Olen kunagi sellist asja ka ette võtnud,siis kasutasin näpitsaid(kullinokad) ja sai nagu edukalt välja! :roll:
Pilt
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kuidas eemaldada naastud naastrehvist?

Postitus Postitas Tim »

Laagripesade stopperseibide kokkusurumise näpitsaid(kõverate/L-tähe kujuliste otstega) olen edukalt sel hooaja algul kasutanud.Nüüdseks küll juba õiged rehvid all,juhitavus paranes märgatavalt,talverehv ju "vedel" ja kõrge profiiliga.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Jyrka
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kuidas eemaldada naastud naastrehvist?

Postitus Postitas Jyrka »

Oleneb sõidustiilist ja rehvist, aga kaheks suveks üldiselt naastrehvi pehmest segust ei jagu...
BadJ77
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kuidas eemaldada naastud naastrehvist?

Postitus Postitas BadJ77 »

Kui saab ühe suve ära sõita, on ka hea, parem ikka kui päris ära visata :) Talvel nendega pole midagi teha.
Aitäh nõu eest, eks nädalavahetusel istun maha ja kukun koukima.
Vasta