Kui tuled tuhmid !

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Kui tuled tuhmid !

Postitus Postitas Martin »

Ega mina ei teegi paremat. Ma ei keela kellelgil kasutada antud teenust kasvõi tulede tegemisel, kuid ma informeerin et asi pole kaugeltki see, mis tegelikult olema peaks ja vaevalt teema algataja isegi selle nüansiga kursis oli. PS. "veneaegsetel" sikside jms tuled on justnimelt kroomitud. Eks igaüks teab ise kui head mõne venelase tuled on. Aga eks jah, milleks sõita heade tuledega, kui saab sõita ka mingi juraga, mille efeektiivsus on originaalist 10-17-27% kehvem.
Depode probleem on luup ise, mitte reflektori osa.
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Kui tuled tuhmid !

Postitus Postitas Jospa »

Vaidleks vastu , mitte luup vaid ikka reflektor luubi taga. Ca 6 depot lahti lammutanud ja tulemus sama aga pole õige koht seda edasi arutada
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Kui tuled tuhmid !

Postitus Postitas raudpats0 »

Martink91 kirjutas:Ega mina ei teegi paremat. Ma ei keela kellelgil kasutada antud teenust kasvõi tulede tegemisel, kuid ma informeerin et asi pole kaugeltki see, mis tegelikult olema peaks ja vaevalt teema algataja isegi selle nüansiga kursis oli. PS. "veneaegsetel" sikside jms tuled on justnimelt kroomitud. Eks igaüks teab ise kui head mõne venelase tuled on. Aga eks jah, milleks sõita heade tuledega, kui saab sõita ka mingi juraga, mille efeektiivsus on originaalist 10-17-27% kehvem.
Depode probleem on luup ise, mitte reflektori osa.
korraliku reflektoriga mosse/raf kandiline esituli näitas ja valgustas paremini kui praegused plastikust hella tuled. seda tavapirniga versus praeguse halogeeni vastu.

ja pole mõtet sel teemal minuga vaielda.

kroom kestab reflektoril tänu oma temperatuuritaluvusele paremini kui alumiinium või nikkel mida depo kasutab.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Kasutaja avatar
arcar
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Juun 2017 10:42
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kui tuled tuhmid !

Postitus Postitas arcar »

Jospa kirjutas:See 150euri tk polegi väga hull. Iseasi on see kas kannatab meie soolasid teedel ja hiljem ka poleerimist?
Depo ei näita suurt midagi Hellaga võrreldes ja kui näitab siis suht kähku tuhmub. Nali nlajaks aga oled depod pannud näitama ka prostalt: foolium teip peale ja sinna siis kuuma kannatav peegel kile peale, ma usun et teema algataja kroomi taastamine on minu lahenduse juures igati õigustatud ning teretulnud ka siin foorumis, mingit tabeli paska pole mõtet vahtid. Vaevalt MartinK nüüd midagi paremat teek aga krt...luuast võib pauku ka tulla :D
Tegu siiski nn.värviga,soola ja paska kannatavad kuni äärekivini,siis poeb sodi alla ja lööb laki lahti,mul endal üks vana kooli mb millele said veljed kunagi 4aastat vast tagasi tehtud ja siiani täiesti okeid,tegin küll sinna musta kroomi.Poleerimise koha pealt nii palju,et soovi korral võib lakki rohkem peale lasta,et oleks mida poleerida :wink:
Sõidukite tellimine oksjonitelt ja rent.
http://www.arcar.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
56291000
Kasutaja avatar
arcar
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Juun 2017 10:42
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kui tuled tuhmid !

Postitus Postitas arcar »

Martink91 kirjutas:Ega mina ei teegi paremat. Ma ei keela kellelgil kasutada antud teenust kasvõi tulede tegemisel, kuid ma informeerin et asi pole kaugeltki see, mis tegelikult olema peaks ja vaevalt teema algataja isegi selle nüansiga kursis oli. PS. "veneaegsetel" sikside jms tuled on justnimelt kroomitud. Eks igaüks teab ise kui head mõne venelase tuled on. Aga eks jah, milleks sõita heade tuledega, kui saab sõita ka mingi juraga, mille efeektiivsus on originaalist 10-17-27% kehvem.
Depode probleem on luup ise, mitte reflektori osa.
Sinu jutus võib tõde küll olla aga kindlasti näitavad vesikroomitud paremini kui all oleval pildil olevad tuled.
Sellised siis kui klaasid eet võeti,ilmselt ei näinud nendega rohkemat kui,et pirn põleb :) Teen pildid kui valmis ka on
Pilt

Pilt
Sõidukite tellimine oksjonitelt ja rent.
http://www.arcar.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
56291000
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Kui tuled tuhmid !

Postitus Postitas Martin »

Kas värvitavad detailid tuleb kuidagi polerkaga ka üle tõmmata enne, või võib mingi a'la p1500 lihtsalt üle käija ja värv jääb endiselt ilus läikiv?
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
Kasutaja avatar
arcar
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Juun 2017 10:42
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kui tuled tuhmid !

Postitus Postitas arcar »

Martink91 kirjutas:Kas värvitavad detailid tuleb kuidagi polerkaga ka üle tõmmata enne, või võib mingi a'la p1500 lihtsalt üle käija ja värv jääb endiselt ilus läikiv?
Ei polerkat ei nõua,piisab 800 üle käimisest.
Sõidukite tellimine oksjonitelt ja rent.
http://www.arcar.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
56291000
Kasutaja avatar
arcar
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Juun 2017 10:42
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kui tuled tuhmid !

Postitus Postitas arcar »

Pime aeg käes ja tuhmunud tuled ei valgusta väga teed,tulede lakkimine 25€,reflektorite taastamine kokkuleppel.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Sõidukite tellimine oksjonitelt ja rent.
http://www.arcar.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
56291000
Vasta