K:Toonitud tuled

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Omega3 »

Küsimus siis selline ,olen siit sealt kuulnud et tagatulesid ei või mustaks lakkiga toonida?
Kuigi linnapildsi jääb nii möni msin millel tagumised tuled tumedaks värvitud.
Armis
Klubiliige
Postitusi: 420
Liitunud: 05 Apr 2009 19:26
Asukoht: Koht päikese all
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 4 korda

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Armis »

No keegi ei keela toonimast ja senikaua kuni keegi ütlema ei tule, ei pea ka tegude eest vastust andma! Lihtne :mrgreen:
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Tim »

Armis kirjutas:No keegi ei keela toonimast ja senikaua kuni keegi ütlema ei tule, ei pea ka tegude eest vastust andma! Lihtne :mrgreen:
Ja enne ülevaatusele minekut on soovitatav vanad tuled ajutiselt tagasi panna.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas reims86 »

Ja kui keegi tagant sisse põrutab oled ka sina süüdi, kui omavhel kokkuleppele ei jõua, vähemalt mina küll ajaks sellekaela, et ei näinud tulesi. Ja sa siis räägi ennast õigeks :idea:
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
aleks25
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 01 Mär 2010 19:01
Asukoht: Lääne-Virumaa kadrina ja Vantaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas aleks25 »

Tuleb hoida normaalset pikivahet siis ei lenda tagant sisse.Mul söbral on toonitud tuled taga ja pole kordagi taga sõites olnud nii et ei näe valgustavad ikka normaalselt.

reims86 kirjutas:Ja kui keegi tagant sisse põrutab oled ka sina süüdi, kui omavhel kokkuleppele ei jõua, vähemalt mina küll ajaks sellekaela, et ei näinud tulesi. Ja sa siis räägi ennast õigeks :idea:
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Omega3 »

Armis kirjutas:No keegi ei keela toonimast ja senikaua kuni keegi ütlema ei tule, ei pea ka tegude eest vastust andma! Lihtne :mrgreen:
No sa räägid teemast ikka väga mööda.
Armis
Klubiliige
Postitusi: 420
Liitunud: 05 Apr 2009 19:26
Asukoht: Koht päikese all
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 4 korda

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Armis »

Omega3 kirjutas:
Armis kirjutas:No keegi ei keela toonimast ja senikaua kuni keegi ütlema ei tule, ei pea ka tegude eest vastust andma! Lihtne :mrgreen:
No sa räägid teemast ikka väga mööda.
Milisest teemast??? See jutt on juba iidvana et ei või toonida taga tulesid, aga kes tahab see toonib ja siis ka vastutab selle eest kui on tooninud.
Niisama igavusest pole mõtetut teemat ju teha, aga kui on igav otsi siis seadustest välja mida võid auto juures muuta tehase välimusest.
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Omega3 »

Armis kirjutas:
Omega3 kirjutas:
Armis kirjutas:No keegi ei keela toonimast ja senikaua kuni keegi ütlema ei tule, ei pea ka tegude eest vastust andma! Lihtne :mrgreen:
No sa räägid teemast ikka väga mööda.
Milisest teemast??? See jutt on juba iidvana et ei või toonida taga tulesid, aga kes tahab see toonib ja siis ka vastutab selle eest kui on tooninud.
Niisama igavusest pole mõtetut teemat ju teha, aga kui on igav otsi siis seadustest välja mida võid auto juures muuta tehase välimusest.
Sellepärast küsisingi...kui teaks siis ei teeks sellist teemat.
rold116
Klubiliige
Postitusi: 55
Liitunud: 10 Aug 2006 23:26
Auto: Opel Omega 2.6
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas rold116 »

Oleneb sellest milliseks sa need tuled toonid.Kui sa teed nad pigi mustaks sis jah tekib sul probleeme aga kui lasta vaid kerge tumedam toon peale nii et kõik vajaminevad tuled paistavad ilusti läbi pole probleemi.Ise olen käinud mitu korda kergelt toonitud tagatuledega ülevaatusel ja pole olnud kobinat.Paar korda on saanud bussiga ka läbi kui esituled olid toonitud.See aasta on täitsa uued tuled ees eks ole näha mis nende kohta öeldakse kui öeldakse.
Sull
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Sull »

reims86 kirjutas:Ja kui keegi tagant sisse põrutab oled ka sina süüdi, kui omavhel kokkuleppele ei jõua, vähemalt mina küll ajaks sellekaela, et ei näinud tulesi. Ja sa siis räägi ennast õigeks :idea:
No mul on igal autol olnud toonitud.. aga tuleb toonida nii et keegi aru ei saa. Nii et tuled valgustavad .. igal ylevaatusel ka käind nendega ja kordagi pole midagi old.. See jutt et ennast öigeks räägid kui tagant sisse söidad on täielik idiootsus.. on olnud olukordi kui pimedal ajal autol kumbki tagatuli ei pölenud .. ainult numbrituli ja talle s6ideti sisse .. rääkis sissesöitja mis rääkis ikka jäi syydi .. pole vaja s6ita tagant sisse noh ;).. Niiet öpi parem söitma .. mitte ära mine pärast politseionule kassisilmasid tegema et mai näinud ..
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Omega3 »

Sull kirjutas:
reims86 kirjutas:Ja kui keegi tagant sisse põrutab oled ka sina süüdi, kui omavhel kokkuleppele ei jõua, vähemalt mina küll ajaks sellekaela, et ei näinud tulesi. Ja sa siis räägi ennast õigeks :idea:
No mul on igal autol olnud toonitud.. aga tuleb toonida nii et keegi aru ei saa. Nii et tuled valgustavad .. igal ylevaatusel ka käind nendega ja kordagi pole midagi old.. See jutt et ennast öigeks räägid kui tagant sisse söidad on täielik idiootsus.. on olnud olukordi kui pimedal ajal autol kumbki tagatuli ei pölenud .. ainult numbrituli ja talle s6ideti sisse .. rääkis sissesöitja mis rääkis ikka jäi syydi .. pole vaja s6ita tagant sisse noh ;).. Niiet öpi parem söitma .. mitte ära mine pärast politseionule kassisilmasid tegema et mai näinud ..
No selge pilt siis.
Asi selles et mulle mitte üldse kohe need universaali tuled ei istu...mis meenutavad kangesti vanat kadetti...Ilmselt tume toon jääb mängust välja..peab miskit muud välja nuputama:)
Sull
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Sull »

Ostad musta toonlakki mis just tuledele möeldud :) Paned hästi öhukesi kihte et ta kusagilt jooksma ei hakka.. lased natuke kuivada ja uus kiht peale ja niikaua kuni saad sobiva tulemuse ja tuled yhtlaselt tumedamad .. Tuled kisu selleks ajaks kyljest .. ;)
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Omega3 »

Sull kirjutas:Ostad musta toonlakki mis just tuledele möeldud :) Paned hästi öhukesi kihte et ta kusagilt jooksma ei hakka.. lased natuke kuivada ja uus kiht peale ja niikaua kuni saad sobiva tulemuse ja tuled yhtlaselt tumedamad .. Tuled kisu selleks ajaks kyljest .. ;)
No tegelikult seda ma toonimise alla mõtlesingi,et spetsiaalse toonlakkiga...aga kuna sellega võib probleeme tulla ülevatusel...siis jättan selle mõtte katki.
OmegaB
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas OmegaB »

Endal tagatuled toonitud ammusest ajast. Ülevaatusel pole probleeme tekkinud !
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2264
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: K:Toonitud tuled

Postitus Postitas Tomzz »

Endal samuti ronkmustad :mrgreen: läks üv lt ilma ühegi probleemita läbi. :)
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Vasta