Tulereguleerimis andur

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Vasta
tom2403
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas tom2403 »

Sooviks osta siis 1998a.isendile(xsenon)tuledega esimese õõtsa peal oleva anduri,mis tulesi regullib.Võib ka mittetöötav olla,kuna vaja ainult alumist osa st.seda mis õõtsa küljes,kerepoolne alles.Nimelt siis seoses lumeuputusega lihtsalt on alumine osa läinud,ükspäev vaadates oli õõtsade peal korralik kuhi jäätunud lumeloppa,tänu millele see andur läinud.Kui kellelgi midagi pakkuda 58098091.uus maksab arvatatavasti samapalju kui terve auto :lol:
veiks
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas veiks »

tom2403 kirjutas:Sooviks osta siis 1998a.isendile(xsenon)tuledega esimese õõtsa peal oleva anduri,mis tulesi regullib.Võib ka mittetöötav olla,kuna vaja ainult alumist osa st.seda mis õõtsa küljes,kerepoolne alles.Nimelt siis seoses lumeuputusega lihtsalt on alumine osa läinud,ükspäev vaadates oli õõtsade peal korralik kuhi jäätunud lumeloppa,tänu millele see andur läinud.Kui kellelgi midagi pakkuda 58098091.uus maksab arvatatavasti samapalju kui terve auto :lol:
Ma ise ostsin enda Oomile selle nn liigendi, mille mõlemis otsas on šarniiri moodi otsikud, milledel omakorda on keermestatud poldid, kas oli see äkki Forsist möödunud suvel ja maksis umbes100-200eeku vahel(või oli odavam). Kusjuures koha peal oli olemas. Sain ma nüüd sinu küsimusest õigesti aru?:)
Andur ise koos selle plastikust liigendiga maksab vist jah miljon :D
tom2403
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas tom2403 »

Siiski selgus,et anduri küljest ka üks osa kadunud koos hoovaga. :cry: Tagumine ja esimene andur täpselt üks ja sama.Ehk siis vaja siiski tervet andurit või siis seda osa mis keerab anduri küljes.
tom2403
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas tom2403 »

Oskab keegi soovitada kust saada sada krd.andurit,kas-või mittetöötavat.Või kuidas saaks olemasoleva lahti ühendada,et veateade ei käiks närvidele. :x
Ketas007
Klubiliige
Postitusi: 303
Liitunud: 27 Okt 2006 08:13
Asukoht: kaugel tallinnast 30km
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas Ketas007 »

mittetöötav andur annab ka veateate
omega caravan MV6 97a 3.0l 155kw
tom2403
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas tom2403 »

Seda ta mul kõikseaeg teebki.
Asjamees
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 30 Okt 2007 22:46
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas Asjamees »

Kui sa oma murele lahenduse leiad, räägi siin ka. Mulle käib see ka närvidele ja andurit väidetavalt ei müüdagi.
tom2403
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas tom2403 »

Eks ma annan teada.Müüakse küll,forsist sai kunagi uuritud.Mõlemad on ühtemoodi.Väga ei kiirustaks selle vahetamisega seniks,kuni ilmaolud samad.Pärast hakka veel uut otsima. :lol:
veiks
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas veiks »

tom2403 kirjutas:Eks ma annan teada.Müüakse küll,forsist sai kunagi uuritud.Mõlemad on ühtemoodi.Väga ei kiirustaks selle vahetamisega seniks,kuni ilmaolud samad.Pärast hakka veel uut otsima. :lol:

Forsist ma möödunud suvel küsisin, ütlesid, et seda tootekoodi enam ei ole, mille alusel varem sai tellitud. Ja sama sai uuritud ka Tartu Carringust, odava raha eest enam ei saa tellida. Rõõmus uudis oleks muidugi,kui midagi oleks nüüdseks muutunud :)

Ja muide esimese ja tagumise anduri tootekood on erinev. Aga vahetasin anduril plastikkatte liiigendiga omavahel ära ning töötab. Anduri sisu on sama :D
wummi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas wummi »

Keegi konkreetselt hindadest ka midagi teab?
Ketas007
Klubiliige
Postitusi: 303
Liitunud: 27 Okt 2006 08:13
Asukoht: kaugel tallinnast 30km
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas Ketas007 »

mingi 1300 tk siia sinna
omega caravan MV6 97a 3.0l 155kw
tom2403
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas tom2403 »

Up!Veel oleks vaja tulepesuri ühte pihustit(seal neid kaks kõrvuti)kui kellegil kuskil mingi katkine,seda just vaja peaasi,et pihusti küljes.Tel.58098091.Tom.
tom2403
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas tom2403 »

ikka vaja,kasvõi poolikut(alumist poolt)
Jeerum
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas Jeerum »

Infoks:

Forss pakub sellist andurit hinnaga 3986.-
Tellimisel ainult.
Ketas007
Klubiliige
Postitusi: 303
Liitunud: 27 Okt 2006 08:13
Asukoht: kaugel tallinnast 30km
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Tulereguleerimis andur

Postitus Postitas Ketas007 »

no maa ei tea, mis kuradi hinnad seal forsis on, aga mina lasin Keilast pakiautost tellida ja oli 1300 siia-sinna natuke, täpselt ei mäleta
omega caravan MV6 97a 3.0l 155kw
Vasta