Sooviks infot antud isendi kohta.

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Vasta
arkst
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Sooviks infot antud isendi kohta.

Postitus Postitas arkst »

http://www.auto24.ee/used/1947941" onclick="window.open(this.href);return false;.
Kas kellegil on ette tulnud antud isendiga tutvust teha. Mind hämmastab selle odav hind. Kas sellel olev vectra mootor on korras ning kas tasub sellist enesele yldse soetada. :? :roll:
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Sooviks infot antud isendi kohta.

Postitus Postitas Jürts »

Pole selles hinnas hämmastavat midagi ju.Jumala plank pill ju.Ja see 2,0 väga jõuetu selle kere jaoks.Pealegi taksojuhtide lemmikpill.Tasuks vin.i uurida.
110kw.se hinnad pole ka ju väga palju suuremad,samas palju vingema varustusega,kuigi praegu turg suht s*itas seisus.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
arkst
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot antud isendi kohta.

Postitus Postitas arkst »

http://www.soov.ee/viljandimaa/Opel_Ome ... ?ca=15&w=1" onclick="window.open(this.href);return false;.

Kellel see isend meie klubiliikemetest müügis on?? Sooviks infi antud isendi kohta rohkem saada. :o
Võibolla on masin siin juba mitmeid omanikke vahetanud.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sooviks infot antud isendi kohta.

Postitus Postitas eedu32 »

Enda seisukohalt võttes on selle esimese masina hind üüratu . Ma ei mõista kus sa seal odavust näed . Mootor nüüd jõuetu küll ei tohiks olla aga see on suht kapriisne ja kulukas remontida . Üldiselt kui saad korraliku isendi siis see ahi teenib sind päris ökolt pikka aega . Eel mainitud taksojuhtide versoon on tõene .

Samas ma pooldan omegate kõrgeid hindu kunas inimesed on aru saanud mis on hea :)
arkst
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot antud isendi kohta.

Postitus Postitas arkst »

vaadates hinda ja autot, ei pannud kokku, et see nii kehva masin on. Mõtlesin, et on ikka enamvähem sama, mis on bmw mootoritega. Aga ok.
Vasta