Ostuabi ABS aju

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Vasta
lifkin
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Ostuabi ABS aju

Postitus Postitas lifkin »

Tere

Otsin siis ABS aju Opel Omegale 2000a 3,0L Aju peaks olema Boschi koodi järgi 0265220427
Kellel on pakkuda või teab, et kust saaks siis oleks tänulk kui keegi infot jagaks

Ootan pakkumisi.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ostuabi ABS aju

Postitus Postitas Marcouver »

Mina tahtsin ka osta aga sain vana terveks :lol: See pidavat kerge viga olema lahendada spetsialistide poolt aga kes se ikka oma saladusi rääkida tahab, kõik tahavad elatist teenida :lol:
lifkin
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ostuabi ABS aju

Postitus Postitas lifkin »

Marko540 kirjutas:Mina tahtsin ka osta aga sain vana terveks :lol: See pidavat kerge viga olema lahendada spetsialistide poolt aga kes se ikka oma saladusi rääkida tahab, kõik tahavad elatist teenida :lol:
oskad äkki soovitada mõnda töökoda kus sellist tööd keegi ette võtaks. Opealaasis öeldi et nemad sellist tööd ette ei võta, sest nad ei saa garantiid anda. Tulikas ka nagu ei pakutud mulle sellist asja. parandaks muidugi asja parem ära lihtsalt aga endal puuduvad vastavad teadmised ja varustus.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ostuabi ABS aju

Postitus Postitas Marcouver »

lifkin kirjutas:
Marko540 kirjutas:Mina tahtsin ka osta aga sain vana terveks :lol: See pidavat kerge viga olema lahendada spetsialistide poolt aga kes se ikka oma saladusi rääkida tahab, kõik tahavad elatist teenida :lol:
oskad äkki soovitada mõnda töökoda kus sellist tööd keegi ette võtaks. Opealaasis öeldi et nemad sellist tööd ette ei võta, sest nad ei saa garantiid anda. Tulikas ka nagu ei pakutud mulle sellist asja. parandaks muidugi asja parem ära lihtsalt aga endal puuduvad vastavad teadmised ja varustus.
Mulle soovitati ühte kundet Saaremaal, mingi firma Incap vist oli ja tüübi tel number olemas iseasi kuidas temaga kokkuleppele saaksid... kuidas siia toimetada jne, mul igastahes tegi ta korda... mul oldi enne seal sees näppimas käidud ja võmalus, et korda saada oli väike aga no näed töötab :) Kui tahad võin pm saata numbri, aga jah kuidas siia toimetad. ...
lifkin
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ostuabi ABS aju

Postitus Postitas lifkin »

Marko540 kirjutas:
lifkin kirjutas:
Marko540 kirjutas:Mina tahtsin ka osta aga sain vana terveks :lol: See pidavat kerge viga olema lahendada spetsialistide poolt aga kes se ikka oma saladusi rääkida tahab, kõik tahavad elatist teenida :lol:
oskad äkki soovitada mõnda töökoda kus sellist tööd keegi ette võtaks. Opealaasis öeldi et nemad sellist tööd ette ei võta, sest nad ei saa garantiid anda. Tulikas ka nagu ei pakutud mulle sellist asja. parandaks muidugi asja parem ära lihtsalt aga endal puuduvad vastavad teadmised ja varustus.
Mulle soovitati ühte kundet Saaremaal, mingi firma Incap vist oli ja tüübi tel number olemas iseasi kuidas temaga kokkuleppele saaksid... kuidas siia toimetada jne, mul igastahes tegi ta korda... mul oldi enne seal sees näppimas käidud ja võmalus, et korda saada oli väike aga no näed töötab :) Kui tahad võin pm saata numbri, aga jah kuidas siia toimetad. ...
Njah ma täna alles hakkasin selle otsimisega tegelema ja vaatan äkki saab siiski kuskilt lähemalt abi ja jätaks selle esialgu varuvarjandiks aga tänud info eest.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ostuabi ABS aju

Postitus Postitas Marcouver »

lifkin kirjutas:Njah ma täna alles hakkasin selle otsimisega tegelema ja vaatan äkki saab siiski kuskilt lähemalt abi ja jätaks selle esialgu varuvarjandiks aga tänud info eest.
Teeme nii, kui midagi on küsi siis annan numbri :lol:
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ostuabi ABS aju

Postitus Postitas Q-tok »

lifkin kirjutas:Tere

Otsin siis ABS aju Opel Omegale 2000a 3,0L Aju peaks olema Boschi koodi järgi 0265220427
Kellel on pakkuda või teab, et kust saaks siis oleks tänulk kui keegi infot jagaks

Ootan pakkumisi.
Saatsin Ps sulle ! ;)
Vasta