kas 2,0 või 2,5

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
SGM74
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas SGM74 »

Tänud kommide eest. Asi selles et on vajadus vahetada 3,8 153 KW ameeriklane märksa suurema pere masina vastu. Pontiac sai küll saadetud soomemaale miile mõõtma a väärilist uut sõpra ple veel õnnestunud leida! õnneks või kahjuks sai eelmise sõbraga kiirusejanu ka ammendatud st nüüd siis vaja pere ja kodinate vedamiseks parajat masinat st punktist A punkti B. Olen vaadanud siin mitmeid aga ....
Mulle miskipärast sümpatiseerib 2,0 sedaan tundub nagu paras a nagu eelnevalt öelnud et väike kartus hinges, et lahja selle kere jaoks( universaal tundub kuidagi väga suur olema(naine peab ka sõitma )).
Sai käidud vaatamas antud http://www.auto24.ee/used/750198 isendit, piltidelt kena a kohapeal .... neid väikseid mõlgikesi jagus, vend väitis et eile vahetas õli a filter oli selline et...., kliima tööle panid siis kostus minu arust kliima kompressor vilinat( kutt ise väidab et nii see peabki olema :P)
Ok selle ila kannatasin ära oleks peaaegu ka ostuks/müügiks läinud tra mis müügipäeval veel selgus- alguses tema sõbratari omandina reklaamitud masin polnudki väidetud naisterahva oma vaid selle õe oma, lubatud talvekaid kaasa ei võetud, masinal puudus kindlustus ja sellel õeksel puudub ka volitus masina müümiseks st masina registrianmete muutmiseks ARK s.
Huhh sai küll pikk ja igav jutt a sellised on olnud minu Oomi otsingud seni. (kell huvi ja tahtmist võib eelnevalt räägitud masina vastu huvi tunda a mina seda küll ei soovitaks)
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas tanellenat »

esiteks küsiks siis mis hinna klassis see võiks olla
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas riskikuller »

kui vaja pere ja kodinate vedamiseks parajat masinat st punktist A punkti B siis soovitan ikka universaal kere.
kui pole enam kiiruse hull, siis 2,0 ideaalne.

( universaal tundub kuidagi väga suur olema(naine peab ka sõitma )).
lase naisel proovi soit teha nii universaali kui ka sedaaniga vaata mis siis raagib.
see et ta hakkama ei saa on täielik tea enda jonn. nad saavad üli hasti hakkama ja vaat et paremini kui sa ise. tean omast-kaest.

ei taha nüüd ässa panna aga ise olin kah umbes 9a tagasi täpselt sama dilemma ees kas sedaan voi universaal ja kah eelis oli siis tollajal 2,0 mootorid.
tegin omale selgeks tuleviku plaanid ja valisin universaali ja ma ei kahetse et valisin universaali ning mootor 2,0i.
minu nägemusest on universaal taiesti norm pere auto.(sotty sedaani omanikud kui teid väheke riivasin aga see ainult minu arvamus) sedaani kogemused puuduvad.
sai ka vahel olude sunnil teist universaali omatud ja 8) siin ma nüüd jälle olen tagasi universaaliga.

kui saaks siis naitaks sulle oma universaali ja saad ka proovida siis selgem ette- kujutus masinast. mul aga küll manuaal 2,0 85kw-ne aga enamvähem saad ettekujutuse. kui huvi anna teda pm kaudu. kui hasti tahta siis leiaks sulle ka 2,0 automaat. isendi

eks neid tegelasi jagub kes tahavad n.n kotti pähe tõmmata. kui leiad midagi head anna teada.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas siidisaba »

Noh mai tea mis kodinaid sul vedida vaja on, aga selle poole pealt on universaal ikka väga ok.
Mnjh mis puutub selle suurusesse siis suht naljanumber on väita, et sedaan pisem- ainus vahe neil kahel on selles, et univeraalil lõppeb auto tagaklaasiga ära. Pikkus, laius muu kõik sama neil. Ise liiklen esimesest õppesõidu päevast tänase päevani igapäevaselt universaaliga ja pole veel kordagi mõelnud, et suur oleks( samas õppesõidus käisin "pisikese" astraga)- õnneks pole autode ees seda hirmu, aga ma pole tavaline naine ka :lol:
Eks aga mis puutub mootorisse siis siinkohal tuleb erinevaid aparaate katsetada ka- olen sõitnud sellise 2,0ga millel polnud küsimustki möödaminekul kas jõuab või mitte. Liikus ikka väga hästi edasi see aparaat, kuid samas olen sattunud ka sellisega sõitma millel võib kõrval 3 korda kiiremini joostes edasi liikuda- seega suhteline see asi :)

Edu ja jaksu otsingutel ja loodetavasti leiad endale sobiva masina :)
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas petzp »

Naisterahvale TLN liikluses soovitaks julgelt pommikindlat 85kW automaat sedaani. Milline töökindlus ja ökonoomsus! Reisiautoks on universaal jälle parem, kuna võimaldab kaubaruumi laeni ära kasutada. Nagu üks pagasiruum oleks lisaks sedaaniga võrreldes, kandevõime on suurem ja tagavedrud on tugevamad. Praktika näitab, et 100kW manuaal veab universaali ka raskes lastis ära (täislastis ja maanteel on vaja möödasõitud tiba ettevaatlikumalt sooritada). Omal on mõlemad kaheliitrised olemas (sedaan ja universaal) ning V6 ega diislit ei taha või ei oska tahta.
arts
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas arts »

Ma küsiks ka pigem, mis hinnaklassist me räägime?? Sest kui facelifti jaoks piisavalt pappi on, siis on mõtekas juba 2,2 valida. Universaali kasuks räägin ka, kuna endal 2 väikest last ja palju nn. kodinaid, siis suurus kulub ikka marjaks ära.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas MegaHabe »

Kui oled V6 proovind enam 2,0 ei taha 8)
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas risto »

ostsin ka naisele 97 a atm 2,5 sedaani..
kütuse kulu on väike,mootor töötab ühtlasemalt ja vaiksemalt,kui 2,0
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas Tim »

Jahh seda teemast läbikäinud kuulutust vaadates(http://www.auto24.ee/used/750198" onclick="window.open(this.href);return false;)siis hind on päris suur sellise varustuse kohta ja reguleeritav roolisammas :lol: ...kõrgus ja sügavus(sügavust ei saag minuteada omega b´del regullida) Igastahes pildil selline vidin puudub ja edaspidi võta ka teadmiseks seda reguleeritavat rooli,just naisterahvastele võib see vajalik tunduda ja eriti hea on el.reguleeritav juhiistme kõrgus(mul naine kasutab seda ja on väga rahul et saab kiiresti istumise kõrgust regullida).
Aga nii sedaanil-kui caravanil on auto nina ühepikkune ja mingit sõitmisel erinevat käitumist ei ole ja pereautoks sobib(nagu oled teemat lugedes aru saanud)just caravan,nt.suur lapsevanker väikese kokkulappimise tulemusena mahub tervelt taha kuuti ära.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kas 2,0 või 2,5

Postitus Postitas riskikuller »

Tim kirjutas:Jahh seda teemast läbikäinud kuulutust vaadates(http://www.auto24.ee/used/750198" onclick="window.open(this.href);return false;)siis hind on päris suur sellise varustuse kohta ja reguleeritav roolisammas :lol: ...kõrgus ja sügavus(sügavust ei saag minuteada omega b´del regullida) Igastahes pildil selline vidin puudub ja edaspidi võta ka teadmiseks seda reguleeritavat rooli,just naisterahvastele võib see vajalik tunduda ja eriti hea on el.reguleeritav juhiistme kõrgus(mul naine kasutab seda ja on väga rahul et saab kiiresti istumise kõrgust regullida).
Aga nii sedaanil-kui caravanil on auto nina ühepikkune ja mingit sõitmisel erinevat käitumist ei ole ja pereautoks sobib(nagu oled teemat lugedes aru saanud)just caravan,nt.suur lapsevanker väikese kokkulappimise tulemusena mahub tervelt taha kuuti ära.

siia juurde veel nii palju et eile sai katsetatud olude sunnil, vankrile lisaks kõrvale ka lastejalgratta koos abiratastega. mahtusid mõlemad ilusti ära.
pole paha või mis. 8)
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Vasta