Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Vasta
MaRk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas MaRk »

Tere, oskab keegi öelda kust saaks omega 2001 3.2-le roolikarppi ja mis hind olla võiks? Oleks huvitatud uuest või taastatud karbist.
Veel oleks vaja vist taga diffrit ja gardaani, kuna käiguvahetades käib kolks tagasillast läbi kuskilt, võibolla on nuut ära kulunud vms.
Ja ehk oskab keegi öelda kus saaks omegal katuse mustaks üle kleepida klaaside alumistest äärtest? ja mis umbkaudne hind võiks olla. peal ka katuseluuk.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas o:mega »

Roolikarbi saad lasta ära parandada või lammutajate juurest. Tagasillas võib ka mõni puks või pooltelg ära olla väsinud. Ja katusega saan ise aidata 100€ sul üle kleepida 3D carboniga.
MaRk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas MaRk »

Roolikarpi tahaks taastada või uut, kuna kuskilt lammutusest ka midagi head ei saa ma arvan.
Oleks isegi huvitatud sellest kiletamisest, on sul ka mõni pilt sellest 3D carbon kilest?
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Mis roolikarbil viga muidu?
MaRk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas MaRk »

loks on sees päris suur, kuskil maanteel rööbaste vahel suht ebamugav ja ohtlik sõita, valib ise teed.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas reims86 »

Oled ikka kindel, et roolikarp õhtal???
Mina arvan, et alusta roolivarda otste kontrollimisest ja üldse kontrolli esisild üle.
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

o:mega kirjutas:Roolikarbi saad lasta ära parandada või lammutajate juurest. Tagasillas võib ka mõni puks või pooltelg ära olla väsinud. Ja katusega saan ise aidata 100€ sul üle kleepida 3D carboniga.

Kuidas siis katuse otsustasid lahendada.

Kas paned 2 poolt piilarid yhes tykis alla jätku koht keset autot või kuidas?

Või paned yhes tykis?
MaRk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas MaRk »

reims86 kirjutas:Oled ikka kindel, et roolikarp õhtal???
Mina arvan, et alusta roolivarda otste kontrollimisest ja üldse kontrolli esisild üle.


Kindel pole aga väga midagi muud vist olla ei saa, esisild kontrollitud, roolivarda otsad kõik vahetatud, nii sisemised kui välimised ja sillastend ka tehtud. Rohkem väga muud loksuda ei saa minuarust.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas reims86 »

rooliratta ja rooli karbivahel vardal peaks vahel olema kardaan, oli kunagi mul ühel isendil see kardaan läbi ja seepärast ka oli lokse sees.
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas MegaHabe »

Mina pingutasin lihtsalt ammakaid pääle ja nüüd hoopis teine teema ei mingit uut karpi :wink:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas Tim »

megahabe kirjutas:Mina pingutasin lihtsalt ammakaid pääle ja nüüd hoopis teine teema ei mingit uut karpi :wink:
Sellekohta ütleks,et ajutine lahendus.Umbes aastakese pärast asi palju hullem,omad kogemused.Iseasi millistel teedel sõidad,mul väga palju kruusateedel sõitu ja siis loksutab seda roolimehanismi päris hoolega.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas paikas »

Mul sama jama rooliga, et lõtk sees, ise kahtlustan, et see kummi muhv mis on roolivardale vahele topitud tehase poolt, roolikarbil olen hammakaid peale keeranud niipalju kui annab, kuid tulemus ikka sama, rool ainult raskem, samas on ju ka võimalus, et lõtk on alumises selles õlas mis kogu seda alumist roolivardastiku majandust liigutab?
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas opelist »

Tim kirjutas:
megahabe kirjutas:Mina pingutasin lihtsalt ammakaid pääle ja nüüd hoopis teine teema ei mingit uut karpi :wink:
Sellekohta ütleks,et ajutine lahendus.Umbes aastakese pärast asi palju hullem,omad kogemused.Iseasi millistel teedel sõidad,mul väga palju kruusateedel sõitu ja siis loksutab seda roolimehanismi päris hoolega.
Olenevalt roolikarbi kulumisastmest on abiks ikka, ma sõitsin peale pingutamist 60k km ja lõtku uuesti ei tekkinud. Loomulikult ei tohi pingutamisega liiale minna, siis hakkab tõesti kiiresti kuluma.
MaRk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega roolikarbi, kardaani, katuse kleepimise kohta.

Postitus Postitas MaRk »

Sai ka roolikarbist peale pingutatud ja sai päris heaks. Praegu juba 5000+ km ära sõitnud ja siiamaani pole loks suuremaks tagasi läinud.
Tundub et kestab küll.
Vasta